اصول استفاده از چسب مو

قبل از اینکه در مورد جوانب مثبت و منفی چسب مو صحبت شود، به اصول اولیه چسب مو خواهیم پرداخت. نکات کلیدی که باید در اصول استفاده از چسب مو به آن توجه داشته باشید. در نظر داشته باید آنها را با چسب بر پایه لاتکس و یا موارد مشابه، روی پوست سر خود بمالید که قسمتی از موهایتان در معرض آن قرار می گیرد.

در صورت لزوم مجدداً این کار را در مناطق دیگر موی سر خود انجام دهید. به این ترتیب موهای شما بلندتر و پرتر می شود. در نظر داشته باشید که این نوع از چسب ها دائمی نیستند و به راحتی می توانید خودتان این موارد را اعمال کنید یا از یک دوست بخواهید این کار را انجام دهد.

چسب در اکستنشن مو چیست؟

غیرقابل انکار است که چسب ها برای اکستنشن مفید هستند. با این حال، ممکن است چسبی که در این روش استفاده می‌کنید، برای موهای بیولوژیکی شما خوب نباشد. این اکستنشن ها به طور کلی برای کسانی که موهایشان خیلی نازک یا خیلی ضخیم نیست عالی است.

اصول استفاده از چسب مو

مزایا و معایب استفاده از چسب مو

این نوع از چسب ها، گزینه ای مناسب برای کسانی است که به دنبال اکستنشن غیر دائمی مو هستند. اگر نمی خواهید آنها را قبل از خواب، از روی سر خود خارج کنید، این اصول استفاده از چسب مو را در نظر بگیرید. در نظر داشته باشید که اگر چسب را به درستی نمالید یا پاک نکنید، می تواند به موهای شما آسیب برساند.

در طول مراحل استفاده، از چسب بر روی پوست سر خود استفاده نکنید. ممکن است فولیکول های موهای شما مسدود شود و منجر به عفونت های باکتریایی پوست سر شود. از آنها فقط برای موارد موقت استفاده کنید. در نظر داشته باشید که برای استفاده صحیح از چسب مو، می توانید مشاوره های لازم را از آموزشگاه آرایشگری سفیر دریافت کنید.

چگونه بدون زحمت از مضرات جلوگیری کنیم؟

از آنجایی که می دانید چسب اکستنشن مو دارای مزایا و معایبی است، لذا با به کارگیری اصول استفاده از چسب مو ، می توانید از آسیب رساندن به پوست سر جلوگیری کرده و مضرات آن را به خوبی کاهش دهید. همواره سلامت موهای خود را بررسی کنید. اگر خودتان این کار را انجام می دهید، نحوه صحیح درخواست را بیاموزید.

اصول استفاده از چسب مو

اصول استفاده از چسب مو برای اکستنشن

برای بهترین نتیجه، پوست سر و موهای شما باید قبل از نصب هر گونه اکستنشن سالم باشد. وقتی آنها را داخل مو می گذارید، آنها را خیلی نزدیک به پوست سر خود قرار ندهید. متخصص اکستنشن مو بهتر است از یک الگوی برش منظم استفاده کند. در نظر داشته باشید که این نوع از آراستگی مو، نیزا به نگهداری مناسب دارد.

توصیه می شود مطابق اصول استفاده از چسب مو ،از شامپوی ملایم استفاده کنید تا از هر گونه چربی اضافی در مو خلاص شوید. نرم کننده مو نیز لازم است. مطمئن شوید که اکستنشن های خود را زمانی که خیس هستند، نکشید. این بدان دلیل است که آنها احتمالاً از بین می روند. بهترین گزینه این است که تمام اکستنشن های مو را با هوا خشک کنید.

به علاوه، اگر اکستنشن ها درخشش یا رطوبت کافی ندارند، اضافه کردن روغن های طبیعی امکان پذیر است. توصیه می شود از روغن آرگان استفاده کنید. روغن نارگیل هم خوب است. به یاد داشته باشید، فقط کمی از روغن را روی انتهای موها استفاده کرده و از مالیدن روغن روی ریشه مو و پوست سر خودداری کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب