بهترین روش اصلاح صورت | روش های اصلاح صورت | استفاده از روغن های مناسب

بهترین روش اصلاح صورت

اگر شما هم به دنبال بهترین روش اصلاح صورت هستید، باید بدانید که این موضوعی است که بسیاری از مردان می خواهند از آن آگاهی داشته باشند. در واقع، تمیز کردن و اصلاح صورت با تیغ تقریباً به یک هنر گمشده در این عصر فوق‌العاده تبدیل شده است. به نظر می‌رسد اکثر مردانی که می‌شناسیم به ریش یا ته ریش راضی هستند.

البته شاید این یک روند مثبت است و اسکراف خوب به نظر می رسد. بافت موی برخی از مردان به سادگی به آنها اجازه نمی دهد هر روز راحت تراشیده شوند. اما در یک رویداد بزرگ، برای بسیاری از مردان، هیچ جایگزینی برای یک اصلاح دقیق وجود ندارد.

می توانید با راهنمای ارائه شده به بهترین روش اصلاح صورت دست یابید. این مطمئن ترین راه برای جلوگیری از بریدگی با تیغ و همچنین برآمدگی و موهای زیر پوستی است. بدین ترتیب می توانید هر بار اصلاحی فوق العاده نرم داشته باشید.

بهترین روش اصلاح صورت

روش های اصلاح صورت مردان

یکی از روش های اصلاح صورت این است که صورت خود را با پاک کننده و آب گرم بشویید. شستشوی گرم صورت خود با یک پاک کننده ملایم، هرگونه چربی و آلودگی اضافی را از بین می برد، به طوری که می توانید با یک بوم تمیز اصلاح کنید. آب گرم همچنین منافذ شما را باز می‌کند که اساسا به آنها اجازه می‌دهد راحت‌تر نفس بکشند و هر چیزی را که در داخل آن به دام افتاده است پاک کنند و به جلوگیری از برآمدگی تیغ و موهای زیر پوستی کمک می‌کند.

همچنین برای صاف کردن پوست از اسکراب استفاده کنید. یک اسکراب فیزیکی، سلول های مرده پوست را از روی پوست جدا می کند و از کشیدن تیغ ​​و مسدود شدن منافذ جلوگیری می کند. شما یک اصلاح نرم تر خواهید داشت، به علاوه از اثرات صاف کنندگی پوست از لایه برداری لذت خواهید برد. می توانید اسکراب های لایه بردار را با قیمت های بین 20 تا 22 دلار تهیه کنید.

بهترین روش اصلاح صورت

استفاده از روغن های مناسب قبل اصلاح

از روغن قبل از اصلاح برای آماده سازی پوست و مو استفاده کنید. از بهترین روش اصلاح صورت این است که از روغن استفاده نمایید که یک لایه محافظ نامرئی روی پوست ایجاد می کند و به تیغ کمک می کند تا به آرامی روی پوست سر بخورد. این لایه همچنین به نرم شدن سبیل ها و تغذیه پوست کمک می کند. به طور معمول این نوع از روغن های اصلاح صورت را می توانید با قیمت مناسب 10 دلار خرید کنید.

ضمن آنکه می توانید کرم موبر را با حرکت رو به بالا بمالید. هنگامی که کرم اصلاح خود را می‌زنید، این کار را با حرکت رو به بالا انجام دهید، به طوری که موها را به سمت بالا بلند کرده و از صورت دور کنید. این باعث می شود که به طور کلی اصلاح نرم تر و دقیق تر انجام شود. نوع کرم یا روغن اصلاحی که استفاده می کنید به شما بستگی دارد، اما توصیه می شود از محصولی استفاده کنید که بیش از حد کف نکند.

توجه داشته باشید که از بهترین روش اصلاح صورت این است که هنگام اصلاح، حتماً به سمتی حرکت کنید که موهایتان قرار گرفته اند. یعنی به جای اینکه اصطکاک و مقاومت را احساس کنید، در جهتی بتراشید که بتوانید به آرامی دست خود را روی آن بکشید. اگر به سمت جلو اصلاح کنید، احتمال رشد موهای درونی و برجستگی های قرمز ناشی از موهای گیر افتاده در زیر سطح پوست را کاهش می دهید. برای به حداقل رساندن اصطکاک و کشش تیغه را با آب گرم بین اصلاح بشویید. می توانید برای خرید محصولات اصلاح صورت از آموزشگاه آرایشگری سفیر ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب