بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت

آنچه که بسیاری از افراد در وهله اول با آن روبرو می شوند این است که بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت چیست و کدام یک را انتخاب کنند. شکل و ساختار سر، مهم ترین فاکتورهای انتخاب مدل مو برای مردان با توجه به فرم صورت است.

یک مدل موی شیک مناسب می تواند به برجسته شدن بهترین ویژگی های صورت شما کمک کند، اما انتخاب اشتباه، باعث می شود تا بدترین ویژگی های صورت شما را مورد توجه قرار دهد. مدل موهای متفاوت برای صورت شما بستگی به نوع سر شما دارد و می تواند به شما کمک کند تا یکی از بهترین مدل موها را متناسب با فرم صورت خود انتخاب کنید. خواه صورت بلند ، بیضی ، گرد ، مربع ، مثلث یا الماس دارید ، این راهنمای آسان برای دریافت جدیدترین مدل موهای مردانه است که ارائه شده است.

مدل موی مردانه مطابق فرم صورت

این راهنما، انتخاب مدل موی مناسب با توجه به چهره شما می باشد که بستگی به تشخیص صحیح فرم سر و ویژگی های صورت شما دارد. اگر نمی دانید به دنبال چه چیزی هستید، تعیین شکل صورت می تواند مشکل باشد. با استفاده از شانه، موهای خود را از صورت خود دور کنید. اگر موهای بلندی دارید، آن را به پشت ببندید.

در غیر این صورت، فقط آن را با یک دست نگه دارید تا نمای واضحی از چهره خود داشته باشید. به بازتاب خود در آینه و طرح کلی صورت خود نگاه کنید. می توانید فرم صورت را در مقابل آینه با کمک یک صابون، بکشید و آن را در دسته بندی های مستطیل، بیضی، مربع و مثلث قرار دهید. تا بتوانید به بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت دست یابید.

بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت

فرم صورت مردان

اکنون که طرح کلی صورت خود را تهیه کرده اید و می دانید چه نوع فرم صورتی دارید، وقت آن است که بهترین برش ها و استایل ها را برای خود بررسی کنید. در اینجا محبوب ترین مدل مو برای مردان از نظر شکل صورت است.

صورت بیضی شکل :

صورت بیضی، شکل طولانی تری از شکل صورت گرد است. ویژگی بارز شکل بیضی شکل، عدم وجود وضوح در چانه، گونه ها و پیشانی است. این بدان معناست که صورت شما از استخوان گونه شما بلندتر است، پیشانی شما از فک پهن تر است و شکل سر شما عموماً بدون گوشه های تیز خمیده است.

مدل کوتاه مردانه برای صورت های بیضی شکل، بدین گونه است که در طرفین کوتاه بوده و در بخش بالایی بلند باشد. زیرا این برش ها باعث طولانی تر شدن و متعادل شدن فرم صورت شما می شود. شانه ای که کمرنگ یا محو شده است، انتخاب مناسبی برای ایجاد تعادل در گرد شدن صورت است و از بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت می باشد. نمونه های دیگر مدل موهای بیضی شکل برای مردان مانند پومپادور است. علاوه بر این، می توانید ریش خود را با صورت بیضی شکل تغییر دهید، اما صورت تراشیده نیز ایده آل است.

بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت

بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت مربع شکل

صورت مربع به طور کلی تیز و مردانه است. مردان مربع صورت،  فک پهن و استخوان گونه پهن دارند. اگر صورت شما مربع شکل است، استخوان گونه شما تقریباً تا وسیع ترین نقطه فک شما از هم فاصله دارد. ویژگی های عموماً متقارن این ظاهر یک مزیت بزرگ است و مردان مربع را جذاب می کند.

برای استفاده بیشتر از صورت مربع شکل خود ، مطمئن شوید که موهای شما به اندازه کافی کوتاه شده است. این کوتاهی، باعث ضخیم شدن کناره های سر شما می شود. برای متعادل شدن عرض صورت، موهای خود را از بالا کوتاه تا متوسط ​​کوتاه کرده و برای ایجاد حجم، حالت دهید. با این کار کمی چهره شما کشیده می شود تا استایلی عالی داشته باشید.

جالب ترین و بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت ،  برای مردان با صورت مربع، مدل موهایی با خط و ساختار تمیز است. برای ظاهر نرم تر، پومپادور بافت دار گزینه مناسبی است. زیرا موهای طبیعی بالای آن به صورت شما کمک می کند. یک گزینه تمیز و قدیمی ، قسمت جانبی کلاسیک است که خط فک قوی شما را به نمایش می گذارد.

با این حال ، صورت مربع بسیار متنوع است. این مدل موها می توانند بسیار کوتاه باشند. فقط اطمینان حاصل کنید که این برش ها و استایل ها را با یک رنگ کم رنگ یا برش در کنار آن هماهنگ کنید. در نهایت، اگر شما ریش می گذارید، مدل بلندتر، بهتر است.

شکل صورت گرد

صورت گرد، دارای بسیاری از ویژگی های مشابه با صورت مربع است، اما بدون ابعاد و لبه های زاویه ای است. عرض صورت و طول تقریباً برابر است و بدون گونه های تیز و خط فک مشخص می باشد. مردان با صورت گرد باید مدل موهایی داشته باشند که فرم صورت و سر آنها را بلند کرده و ظاهری مردانه و زاویه دار داشته باشند که برای آنها بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت خواهد بود.

برای شروع، باید پشت و پهلوهای موی کوتاهی داشته باشید تا از بزرگ شدن سر خود جلوگیری کنید. در بالا ، شما موهایی را باید داشته باشید که صورت را بلندتر می کند. بلندی و یا حجم موها، عالی است، اما همچنین می توانید از سبک های نامتقارن استفاده کنید. برای داشتن ظاهری پویاتر ، قد مو را با مدلی مانند پومپادور برش دهید. در نهایت، ریش اختیاری است، اما اگر موهای صورت را دوست دارید، روی خطوط تراشیده در صورت، تمرکز کنید.

بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت

بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت مستطیل

صورت مستطیلی، تنها نسخه طولانی تری از صورت مربع است و به عنوان یکی از متناسب ترین شکل های صورت، این شکل بلند صورت، متعادل است. تمام ویژگی های صورت از قبیل استخوان گونه ، خط فک ، چانه و پیشانی، یکنواخت است، اما اندازه صورت شما بلند و باریک است نه کوتاه و پهن. مردان بلند چهره به بسیاری از بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت دسترسی دارند.

بدیهی است که لازم است تا از مدل موهایی که طول بیشتری به چهره شما می افزایند، اجتناب کرده و از ریش های بلند خودداری کنید. گذشته از هر چیزی که طول آن را زیاد می کند، مردان دارای صورت بلند می توانند هر نوع برش و استایلی را انتخاب کنند.

به طور کلی مدل موی بلند را برای مردان با صورت بلند و کشیده توصیه نمی کنیم، به خصوص مدل مویی که قد و حجم آن را به بالا بکشد. در خصوص انتخاب بهترین مدل موی مردانه مطابق فرم صورت می توانید راهنمایی های لازم را از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر دریافت کنید تا بتوانید به مدلی دلخواه برسید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب