مدل مو برای موهای فر و وز

اگر تا به حال مدل مویی را دیده اید که دوستش داشته و فکر کرده اید، ای کاش می توانستم آن را با موهای فرفری خود به دست آورم، باید بگوییم که می توانید به مدل مو برای موهای فر و وز نیز دست یابید. موهای فرفری به دلیل سخت بودن کار با آن، می تواند راهکاری سخت داشته باشد، اما مانند هر نوع موی دیگر، قابل فرم دادن است. از مدل های کوتاه فر گرفته تا مدل های بلند مردانه را می توانید در این جا بررسی کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با آموزشگاه سفیر همراه باشید.

در حالت کلی هر مردی با موهای مجعد می داند که کار سختی در پیش دارد. این نوع موها در بیشتر مواقع می توانند بی نظم بوده و مرتب کردن آن ها سخت است. در حالی که برخی ممکن است تصور کنند که موهای فر و وز، باید تراشیده شوند یا ممکن است برای فرم صورت آنها مناسب نباشد، اما باید اشاره کنیم که واقعیت چیز دیگری است.

برای اینکه به شما نشان دهیم چگونه با بافت طبیعی خود کار کنید، مجموعه ای از ظاهر شیک جهت مدل مو برای موهای فر و وز را ارائه کرده ایم که مطمئناً آنها را دوست خواهید داشت. در اینجا جذاب ترین مدل موهای فر و موجدار برای مردان آمده است.

مدل موهای کوتاه مجعد

Curly Hair + Quiff

یکی از بهترین مدل موها برای مردان در رده های سنی مختلف، Quiff است. این یک مدل کلاسیک است و برای آقایانی با موهای مجعد بسیار مناسب می باشد. این مدل موها با برس کشیدن موها به سمت بالا بوده و دور صورت  می گیرد، اما برای مردان با موهای مجعد، شاید همه چیز به این سادگی نباشد.

نکته کلیدی برای تکمیل موهای فر این است که نحوه ریزش موهای خود را آزمایش کنید، قسمت ها را طوری تنظیم کنید که فرهای شما افزایش یافته و بیش از حد وز نشوند. سعی کنید از سشوار کشیدن فرهای طبیعی خود خودداری کنید ، زیرا بهتر است از نوع طبیعی موهای خود استفاده کنید.  این مدل مو برای موهای فر و وز بسیار مناسب است.

مدل مو برای موهای فر و وز

Tight Curls

به طور طبیعی بسیاری از مردان فرهای کوچک و ضخیم تری دارند. می توانید فرهای طبیعی خود را با استفاده از یک حالت دهنده، با نوک انگشتان خود تقویت کنید. همچنین، مطمئن شوید که با بخش کوچکتری از محصول مو شروع کرده و سپس در صورت احساس نیاز به استفاده بیشتر از آن، کار خود را ادامه دهید.

 مدیریت موهای مجعد اغلب می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین، برشی که به کنترل فرهای شما کمک می کند می تواند بسیار مفید عمل کند. به ویژه اگر هر روز صبح وقت کمی برای حالت دادن به موهای خود دارید. به این ترتیب، بنابراین این مدل مو برای موهای فر و وز ، یک مدل موی محو شده و یک گزینه عالی برای آقایان است. برای تغییر  ظاهر، کافی است یک طول کوتاه در بالا داشته باشید که بتدریج از طرفین کوتاه می شود تا تراشی تمیز در اطراف گوش شما ظاهر شود.

Slicked Back

در اینجا در مورد مدل موهای مجعد مردانه صحبت می شود و بدون شک فرهای پشتی صاف و جلب توجه می کند. از محصولی استفاده کنید که بافت طبیعی موهای شما را تکمیل کند و ماندگاری بالایی داشته باشد. همچنین، از طول موهای خود آگاه باشید و مطمئن شوید که حالت دهی به پشت با فرم صورت شما مطابقت دارد. مردانی که فرهای بلندتری دارند هنگام تکان دادن موهای خود از تنوع بیشتری برخوردار می شوند، زیرا می توانند نحوه تقسیم موها و نحوه نشستن فرها را تغییر دهند که این مدل مو برای موهای فر و وز نیز از راهکارهای مناسب این مدل از موها می باشد.

Beach Curls

مدل موهای فر که برای روزهای معمولی مناسب هستند، بیشتر از بافت معمولی به بافت متکی هستند. آنها یک مدل موی فوق العاده برای آقایان هستند. زیرا در مورد حالت دادن موها و استفاده از آن، آزادی بیشتری ارائه می دهند. البته در این مدل از مو، دستیابی به مدل موهای شلوغ تر گاهی اوقات دشوارتر می شود. نکته این است که وقتی فرهای شما غیر قابل مدیریت می شوند، یک اسپری موی عالی برای حالت دهی پیدا کنید.

مدل مو برای موهای فر و وز

Fringe

 این مدل از موی فرفری، متکی به ضخامت مو است. وقتی می خواهید این فرها را حالت دهید، باید ضخامت زیادی داشته باشید. پس از حالت دادن به موهای خود ، کمی اسپری مو بزنید تا مطمئن شوید همه چیز درست است و مدل مو برای موهای فر و وز شما مناسب می باشد.

Undercut

فرها به این مدل موها کمی بعد می بخشد. مخصوصاً برای آقایان با فرهای نامنظم، Undercut دارای طرفهای کوتاهتری است، به این معنی که تنها موهای فر و وزی که باید مدیریت کنید، آنهایی هستند که در بالا قرار دارند. علاوه بر این با طول های مختلف فوق العاده به نظر می رسد، بنابراین شما آزاد هستید که به هر بلندی که مناسب فرم صورت شما است، به آنها بپردازید.

Long Afro

برای کسانی که فرهای ضخیم تری دارند، لازم است که نوع طبیعی موهای خود را بپذیرند و از یک رنگ موی خوب استفاده نمایند. البته در مورد یک تکه موی بزرگ رنگ شده صحبت نمی شود، بلکه یک نسخه استراتژیک کوتاه شده است که به شما امکان می دهد موهای خود را کنترل کنید. حتما یک آرایشگر عالی پیدا کنید که بلد باشد چگونه موهای شما را Long Afro کوتاه کند تا فرهای شما را برجسته کند.

Pompadour

پومپادور به خودی خود یک مدل مو برای موهای فر و وز است و فرها این مدل مو را که در دهه پنجاه محبوب شده است به سطح جدیدی می رسانند. فرها ضخامت را افزایش می دهد. ترفند اطمینان از اینکه Pompadour برای فرهای شما بهتر کار می کند، این است که امواج طبیعی موهای خود را مدیریت کنید، بنابراین موهای شما مرتب و سرجایش نگه داشته می شود.

Bowl Cut

مدل موی Bowl Cut برگشته است و بهتر از همیشه به نظر می رسد. در حالی که برش های صاف و کامل این مدل، ممکن است در دهه 90 رواج داشته باشد، Bowl Cut مدرن امروزی پر از بافت است. به این ترتیب، آقایانی با موهای مجعد، مدل های مناسبی برای این سبک هستند. برای آراستن ظاهر  کافی است از آرایشگر خود یک برش کوتاه با طول بلند در بالا بخواهید که به طور یکنواخت در کنار موهای چتری شما قرار بگیرد. سپس، فقط بافت طبیعی خود را پخش کنید تا از ظاهری زیبا و جذاب برخوردار شوید.

مدل مو برای موهای فر و وز

Hard Part

اگر به دنبال اضافه کردن یک تعریف و برتری به مدل مو برای موهای فر و وز خود هستید، Hard Part را انتخاب کنید. این مدل مو، قسمتی است که با تراشیدن خط روی مو ایجاد می شود، می تواند تمایز روشنی بین بخش های مختلف مو به دست آورد. به این ترتیب، ظاهری متفاوت ایجاد می کند که کاملاً زیبایی آرام فرها را متعادل می کند. اگر دوست دارید موهای خود را به یک طرف تقسیم کنید، این مدل مو را امتحان کنید.

Side Part

در روند اصلی موهای دهه های بیست ، Side Part یکی از نمادین ترین مدل موهای تمام دوران است. مردان فرفری باید از این کار خوشحال شوند زیرا حجم فرها در یک قسمت جانبی به حداکثر رسیده و زیبایی را با این مدل مو به همراه می آورد. اطمینان حاصل کنید که موهای خود را به سمتی که به طور طبیعی موهای شما رشد می کند، تقسیم کنید و برای یکپارچه سازی، یک اسپری مناسب را جهت این مدل مو برای موهای فر و وز انتخاب کنید.

Lob

نسخه مردانه مدل موهای زنانه معروف لوب، یک مدل موی الهام گرفته از راک استار برای موهای فر است. شما می خواهید کمی بافت به آن اضافه کنید، بنابراین با یک ظاهر طراحی شده، زیاد مشغول نباشید، باید کمی آشفته به نظر برسد. شما همچنین می توانید با انتخاب محصولات مناسب، با موهایی ضخیم تر به نظر برسید، بنابراین مراقب باشید از چه محصولی استفاده می کنید، مویی را انتخاب کنید که حجم طبیعی شما را به حداکثر برساند.

مدل مو برای موهای فر و وز

Glossy Curls

یک روش متفاوت برای هدایت فرهای بلندتر این است که آنها را با محصولی که حالت دهندگی مناسبی دارد، همراه کنید. اطمینان حاصل کنید که فرهای شما کمی خوش فرم تر هستند. Glossy Curls کم پشت نیز روشی دیگر برای هدایت فرهای بلندتر برای موارد مجلسی تر است و کمی براقیت را به فرهای بلندتر شما می افزاید که یک انتخاب مدل مو برای موهای فر و وز شما خواهد بود.

Man Bun

یکی دیگر از گرایش های موی محبوب که با فرهای طبیعی حتی بهتر به نظر می رسد، Man Bun مردانه است که با مدل های فر و وز فوق العاده کار می کند. رشد کردن فرها می تواند در چند ماه اول کمی ناامید کننده باشد، اما معمولاً وقتی موهای شما به شانه های شما می رسد موج بسیار خوبی دارد. برای به حداکثر رساندن Man Bun فرفری خود، به سراغ یک روش بافت دار و کمی آشفته بروید. از یک محصول مات استفاده کنید و آن را با انگشتان خود در میان موها به خوبی کار کنید تا به امواج دلخواه برسید.

برای آن که بتوانید به مدل مو برای موهای فر و وز دست یابید، این امکان فراهم است که مشاوره های لازم را از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب