مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

هنگامی که موهایی پر حجم دارید، دائم به این می اندیشید که مدل کوتاهی برای موهای پرحجم چه خواهد بود تا بتواند بهترین فرم را به چهره شما بدهد. شما انتظار دارید تا بتوانید موهای مرتب و آراسته ای را ایجاد کنید. بنابراین نیاز به ایده هایی مناسب برای نحوه مدل دادن به موهای کوتاه دارید تا به بهترین ظاهر خود دست یابید.

بررسی انواع مدل موی کوتاه

این مدل از دهه 1950 ، هنگامی که الویس پریسلی پادشاه راک اند رول آن را محبوب کرد، استفاده می شود. با این حال، امروزه مدل موهای مردانه تغییرات زیادی دارد که به سازگاری آن با دوران مدرن کمک می کند. بنابراین، شما یکی از محبوب ترین مدل موهای مردانه را برای موهای پرحجم دارید. برای آن که بتوانید به آن فرم مناسبی بدهید، لازم است که از یک حالت دهنده مناسب نیز استفاده کنید. آن را روی موهای خود پخش کنید و سشوار را روی دمای متوسط ​​قرار دهید تا به موهای شما آسیب نرساند.

موهای خود را به سمت ظاهر بهتر چهره خود قرار داده و با سشوار خشک کنید. به محض اینکه موهای شما کاملاً خشک شد، کمی از محصول حالت دهنده موهای مورد اعتماد استفاده نمایید. محصول را بین دستان خود بمالید تا کمی گرم شود و آن را روی موهای بخش بالای سر بمالید، از پشت شروع کرده و به جلو حرکت کنید.

اگر به دنبال مدل کوتاهی برای موهای پر حجم هستید که شیک به نظر برسد، در اینجا یک جایگزین ساده وجود دارد. قسمت سشوار کشیدن و همچنین محصول قبل از حالت دادن را کنار بگذارید. می توانید از انگشتان خود که به حالت دهنده آغشته شده است، استفاده کنید و سپس موهای خود و بخش جلویی موها را با کشیدن انگشتان میان مو، حالت دهید.

مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

انتخاب مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

یکی دیگر از موهای مردانه زیبا، مدل پومپادور است که باعث می شود به سادگی شکوهمند شدن را تجربه کنید. برای آرایش مو ، موهای بالا باید بسیار بلندتر از موهای کوتاه پهلو و پشت باشد که معمولاً مردان موهای خود را کوتاه نگه می دارند. اگر نمی دانید چگونه مدل موهای کوتاه پومپادور را جهت مدل کوتاهی برای موهای پرحجم بسازید، می توانید از آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر ، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اگر تصمیم گرفته اید از مدل موی پومپادور مدرن استفاده کنید، مطمئناً این سوال که چگونه موهای کوتاه مردانه پرحجم خود را آرایش کنید، شما را آزار می دهد. بنابراین، سفیر به شما می گوید که چگونه موهای صاف مردانه را برای خود فراهم نمایید. می توانید به راحتی فقط موهای کناری و پشتی را بتراشید و در بالا موهای بیشتری بگذارید. به خاطر داشته باشید که طول تاج باید مساوی باشد. در مورد برخی از ایده های مدل کوتاهی مو ، می توانید یک خط آرایش، مدل موهای خود را متفاوت کنید.

باز هم ، وقتی مدل موهای خود را کوتاه می کنید، باید بدانید چگونه آنها را درست کنید. سوالات زیادی وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند، مانند اینکه چگونه مدل کوتاهی برای موهای پر حجم را با مواد حالت دهید یا از چه نوع موادی استفاده کنید. ضمن آنکه هنگام کوتاه کردن موهای مردانه، به همان اندازه که می توانید تصور کنید، کوتاه کردن چند لایه را امکان پذیر می کند که این به مدل مو و طراحی آن بسیار کمک خواهد کرد.

مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

مدل موی کوتاه مناسب موهای ضخیم

این مدل مو در میان مدل های کوتاهی، یکی از محبوب ترین مدل مو برای مردان است. برای دستیابی به آن ، باید یک حرکت تدریجی از موهای بلندتر به کوتاهتر در کناره ها و پشت سر ایجاد کنید. اما در مورد تاج، می توانید هر نوع مدل موی کوتاه مردانه را امتحان کنید. مردانی با فرم صورت مربع این مدل مو را جذاب می بینند. چیز دیگری که در مورد این مدل خوب است این است که یک مدل موی کوتاه است که روی هر نوع مویی عالی عمل می کند.

بنابراین، مهم نیست که چه نوع مویی دارید، با خیال راحت از آرایشگر خود بخواهید یک مدل موی Taper Fade زیبا داشته باشد. با این حال، سعی نکنید این مدل مو را در خانه کوتاه کنید زیرا به مهارت های خاصی نیاز دارد. آنچه می توانید در خانه امتحان کنید، حالت دادن آن است. این مدل کوتاهی برای موهای پر حجم بسیار مناسب است که همراه با حالت دهی مناسب، به زیبایی قابل وصفی می رسد.

مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

استفاده از مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

مدل موی نظامی یکی از محبوب ترین و جذاب ترین مدل موهای کوتاه مردانه است که ظاهر مردانه را تقویت می کند. حتی اگر به حالت خاصی احتیاج نداشته باشید، استفاده از یک محصول مو آسیبی به مدل آن نمی رساند. در عوض، می توان به حالت دادن آن در تمامی مدل ها کمک کرد.

حتی اگر کوتاه شدن موهای مردانه با برخی از مدل های کوتاه، برای شما کمی زنانه به نظر برسد، این تصور فریبنده است. همه چیز بستگی به نحوه آرایش موهای کوتاه دارد. کوتاه کردن موهای مردانه با حاشیه خوب بسیار متنوع است. می توانید آن را کوتاه یا بلند، هندسی یا نامتقارن، مواج یا مستقیم فرم دهید. چنین طراحی ظریفی به عنوان حاشیه، می تواند تفاوت زیادی در موهای کوتاه شما ایجاد کند.

موهای کوتاه مردانه را می توان به چند روش مختلف تفسیر کرد. شکل صورت شما در نهایت تعیین می کند که چه مدل موی کوتاه برای شما مناسب است. این می تواند هر چیزی باشد. مدل موهای کوتاه بهترین حالت خود را درست در زمانی که آنها در کوتاهی مناسبی هستند، نشان می دهند. به خصوص انتخاب مدل کوتاهی برای موهای پر حجم ، شاید چندان ساده نباشد.

مدل کوتاهی برای موهای پر حجم

رعایت اصول مراقبت برای افرادی که دارای موهای ضخیم و پرحجم هستند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. وقتی موهای خود را کوتاه می کنید، همیشه ایده خوبی است که از آرایشگر خود بخواهید که موها را سبک کرده و حجم آن را بگیرد. این باعث می شود که رشد موهای شما بهتر انجام شده و حالت دادن آن بسیار ساده تر باشد.

در نظر داشته باشید که می توانید اطلاعات کامل تری را در این خصوص از آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر دریافت نمایید.

 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب