میکرواسکالپ | همه چیز درباره میکرو اسکالپ | روش میکرو اسکالپ

میکرواسکالپ | همه چیز درباره میکرو اسکالپ | روش میکرو اسکالپ

امروزه، روش‌ های درمانی ریزش مو بیش از هر زمان دیگری تبلیغ می‌شود، اما بسیاری از آنها گران هستند و همه آن‌طور که ادعا می‌کنند عمل نمی‌کنند. میکرواسکالپ پوست سر از روش های هوشمندانه ای برای بهبود ظاهر شما استفاده می کند. در واقع این یک راه حل آرایشی ساده و مقرون به صرفه و بسیار مفید برای کسانی است که با ریزش مو درگیر هستند.

میکرواسکالپ | همه چیز درباره میکرو اسکالپ | روش میکرو اسکالپ

میکرو اسکالپ پوست سر چیست؟

میکرواسکالپ پوست سر روشی ایمن و موثر برای کمک به جوان‌ تر به نظر رسیدن و احساس بهتر در مورد خط موی سر است. این روشی مشابه خالکوبی است که از رنگ‌ها یا رنگدانه‌های طبیعی برای شبیه ‌سازی ظاهر موهایی که شروع به رشد مجدد از پوست سر شما می‌کنند، استفاده می‌کند.

تکنسین های متخصص، رنگدانه را به گونه ای اعمال می کنند که از خط موی طبیعی شما پیروی کند و البته رنگ با رنگ پوست و رنگ موهای شما مطابقت دارد. اگر کاملاً کچل هستید، تأثیر آن مانند سایه است. این شبیه به برش نزدیک به تراشیده شدن است که امروزه در بین مردان بسیار محبوب می باشد. اگر مو دارید اما لکه های نازک روی پوست سرتان وجود دارد، رنگدانه در میکرواسکالپ ، باعث می شود موهایتان پرتر به نظر برسد.

با انتخاب این روش در پوست سر، می دانید که کار خواهد کرد. این روش مقرون به صرفه و ایمن، زمان استراحت و ریکاوری نداشته و نیازی به برنامه ریزی زمان استراحت از محل کار وجود ندارد. ضمن آن که تاثیر آن بر روی پوست سر نیز ماندگاری بالایی دارد. شسته نمی شود و نیازی به درمان ماهانه نیست. از همه بهتر این است که شما مجبور نخواهید بود که قبل، در طول یا بعد از درمان یک سری دارو مصرف کنید.

میکرواسکالپ | همه چیز درباره میکرو اسکالپ | روش میکرو اسکالپ

روش میکرو اسکالپ

با میکرواسکالپ پوست سر، پس از یک جلسه درمان هیچ زمان از کار افتادگی وجود ندارد. شما فقط به چند جلسه نیاز دارید تا ظاهر جدید خود را کامل کنید. بین جلسات درمانی، به پوست سر خود اجازه استراحت می دهید و خود را بازسازی می کنید. در این هفته‌ها، دستورالعمل‌های ساده‌ای وجود دارد تا مطمئن شوید ناحیه‌ای از پوست سرتان که تحت درمان قرار گرفته‌ است سالم می‌ماند و به سرعت بهبود می‌یابد. این یک روش آسان، بدون بخیه و بانداژ است که روشی غیر تهاجمی به شمار می آید، بنابراین خطر عفونت بسیار کمی وجود دارد. بهتر از همه، در این دوره نقاهت دردی نخواهید داشت. تنها در طی یک روش میکرو اسکالپ پوست سر، یک بی حس کننده موضعی برای بی حس کردن این ناحیه دریافت خواهید کرد.

ممکن است از افرادی که به جدیدترین درمان‌های ترمیم مو علاقه مند هستند، نامی از این روش شنیده باشند. در محیط کار رقابتی امروزی، جوان‌تر به نظر رسیدن و احساس جوان‌تر شدن می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد اگر به روش کارآمد میکرواسکالپ  فکر می کنید، می توانید در خصوص آن با کارشناسان آموزشگاه آرایشگری سفیر، مشورت نمایید.

در نظر داشته باشید که هر چیزی که باعث ریزش موی شما می شود، میکرواسکالپ راه حلی دارد که به شما کمک می کند تا به طور هنرمندانه یک خط موی جذاب ایجاد کنید که منحصر به شماست. در این روش درمانی موثر، برای ایجاد رنگدانه در پوست سر، از میکرو سوزن های دقیق بهره گرفته می شود.

نتیجه ظاهر فولیکول های ریز مو را ایجاد می کند که به ضخیم شدن و بازیابی ظاهر موهای پرتر کمک می کند. هنگامی که توسط یک متخصص آموزش دیده و دارای مجوز انجام می شود، درمان میکرواسکالپ می تواند خطوط موی عقب رفته را بازیابی کند، موهای باقی مانده را ضخیم کند، جای زخم های پیوند را استتار کند و ظاهری شبیه موهای کوتاه شده ایجاد نماید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب