کانتورینگ صورت

کانتورینگ صورت یکی از سریع‌ترین روش‌های غیرتهاجمی و غیرجراحی در حال رشد برای پیکربندی مجدد صورت است که در حال حاضر صنعت جراحی پلاستیک را تحت تاثیر قرار داده است. این یک روش بسیار موثر برای تقویت ویژگی های صورت و کاهش ظاهر علائم پیری است.

با افزایش سن، پوست شما به طور طبیعی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک می شود. این بیشتر در صورت قابل توجه است، به همین دلیل است که افراد بیشتری به دنبال درمان های پیشگیرانه و واکنشی برای کمک به بهبود ظاهر خود هستند.

انواع تکنیک های کانتورینگ صورت

انواع مختلفی از تکنیک‌ها و درمان‌های کانتورینگ صورت وجود دارد که بخش‌های خاصی از صورت را هدف قرار می‌دهند تا به بیماران کمک کنند تا بهترین ظاهر خود را داشته باشند. بنابراین بر اساس اهداف شخصی که دارید و قسمت هایی از صورت که نیاز به بهبود دارد، نوع کانتورینگ صورت ، انتخاب می شود.

کانتورینگ صورت

ایمپلنت های صورت

ایمپلنت های صورت طیف وسیعی از گزینه های کانتورینگ، بلند کردن و بازتعریف را در تمام نواحی صورت از جمله لب ها، خط فک، ابروها، گونه ها، بینی و چانه ارائه می دهند. هدف از انجام این نوع بزرگ کردن صورت، سفت کردن، رنگ کردن و در برخی موارد رفع افتادگی پوست و کاهش علائم پیری با ایجاد نتیجه ای صاف و حجیم تر است.

پیوند چربی

پیوند چربی در کانتورینگ صورت روشی است که شامل استخراج سلول های چربی از سایر قسمت های بدن مانند باسن، ران، شکم و سپس مایع سازی می شود تا بتوان آن را در سایر نقاط بدن که به حجم بیشتری نیاز دارند، تزریق کرد.

کانتورینگ صورت

لیپوساکشن صورت

لیپوساکشن صورت یک شکل کم تهاجمی است که در آن سلول‌های چربی اضافی از قسمت‌هایی از صورت برداشته می‌شوند.

بزرگ کردن چانه

پروتز چانه یا ایمپلنت‌ها به ویژه در میان بیماران مرد محبوب هستند، زیرا روشی عالی برای افزودن تعریف بیشتر به خط فک هستند و در کانتورینگ صورت آن را بسیار قوی‌تر و مردانه‌تر نشان می‌دهند. برای خانم‌ها، حجم دادن به چانه می‌تواند به ایجاد ظاهری نرم‌تر و زنانه‌تر کمک کند.

جراحی لوب گوش

جراحی لوب گوش که به‌عنوان اتوپلاستی شناخته می‌شود، یک روش غیرتهاجمی بسیار محبوب است که شامل چسباندن به پشت و تغییر شکل گوش‌ها به‌گونه‌ای است که گوش‌ها به اندازه قبل بیرون زده نشوند.

لیفت گردن و ابرو

برای بسیاری از افراد، گردن و ابروها با افزایش سن یکی از موضوعات اصلی اختلاف هستند. این قسمت‌هایی از بدن هستند که به لطف سال‌ها حالت‌های چهره، به طور معمول برجسته‌ترین نشانه‌های پیری از جمله ایجاد چین و چروک‌های شدید، خطوط ریز، افتادگی پوست و خطوط عمیق ابرو را نشان می‌دهند. خوشبختانه، در کانتورینگ صورت ، لیفت گردن و لیفت ابرو، روش های آسان و کم تهاجمی هستند که می توانند به کاهش این مشکلات کمک کنند.

انجام کانتورینگ صورت

باید اشاره کنیم که کانتورینگ صورت با قرار دادن ایمپلنت، عناصر ساختاری صورت شما از جمله چانه، گونه ها یا فک را تغییر می دهد. این روش می‌تواند با اضافه کردن پری صورت، بلندتر کردن استخوان‌های گونه، برجسته‌تر شدن چانه یا قوی‌تر و پهن‌تر کردن خط فک، کمک کرده و صورت شما را متعادل‌تر کند.

اگر به کانتورینگ صورت فکر می‌کنید، به دقت در مورد تغییراتی که می‌خواهید توجه کنید و به دنبال عکس‌های واضح و خاص باشید تا به در درک ظاهری که می‌خواهید، برسید. می توانید در خصوص این روش و دیگر روش های مناسب برای زیبایی صورت، با کارشناسان آموزشگاه آرایشگری سفیر در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب