بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع

بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع

انتخاب بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع یکی از دشوارترین چالش های آرایشگری محسوب می شود. در واقع، انتخاب مدل موی سر برای تمام اشکال و فرم های صورت کار دشواری است، اما انتخاب بهترین مدل فرایند به مراتب دشوارتری به حساب می آید. توجه داشته باشید که بخش زیادی از جامعه جهانی دارای فرم صورت مربعی شکل هستند. این فرم صورت اغلب در میان آقایان رایج است و اصطلاحا با عنوان فرم صورت مردانه شناخته می شود. اگر شما هم دارای فرم صورت مربعی هستید، احتمالا سوال “بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع چیست؟” برایتان پیش آمده است. در ادامه این مطلب قصد داریم با بهترین مدل های موی سر که مناسب فرم صورت مربعی هستند، آشنا شویم؛ با مجله آموزشگاه آرایشگری سفیر همراه باشید.

بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع چیست؟

فرم صورت مربع

فرم صورت مربع یکی از شایع ترین اشکال صورت در میان آقایان محسوب می شود و خوشبختانه با اغلب مدل های موی سر همخوانی ایده آلی دارد. یعنی، استفاده از اغلب مدل های موی سر روی این فرم صورت به خوبی جوابگو است. این موضوع شاید در نگاه اول اتفاق خوشایندی باشد، اما قدرت انتخاب را از مشتریان سلب می کند. زیرا، تعداد مدل های موی سر افزایش پیدا می کنند و افزایش تنوع موجب می شود تصمیم گیری دشوار شود. اگر شما هم به دنبال بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع هستید، در ادامه با ما همراه باشید تا با محبوب ترین آن ها آشنا شویم.

مدل موی مناسب برای فرم صورت مربعی

خطوط فک در افرادی که فرم صورت مربعی دارند، بسیار واضح تر و مشخص تر است. به همین دلیل توصیه می شود که در مدل مویی که انتخاب می کنید، یک آندرکات قوی وجود داشته باشد تا بتوانید از این ویژگی خدادادی نهایت استفاده را ببرید. روی این فرم صورت می توان انواع مدل موی مردانه را پیاده کرد و مطمئن بود که هرکدام از آن ها را به اندازه کافی زیبا و جذاب از آب در می آیند. بنابراین از این که مدل های مختلف را با اندازه ها و استایل های متفاوت روی این نوع فرم صورت تجربه کنید، نترسید. پیشنهاد ما این است که به جای تمرکز روی بلند یا کوتاه بودن موهایتان، به میزان پرپشت بودن آن توجه داشته باشید و بسته به اینکه چه حجمی از مو را دارید، از مدل مو مردانه کلاسیک یا کوتاه استفاده کنید. (منبع)

بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع

مدل موی Side Swept with part

مدل موی Side Swept with part یکی از محبوب ترین مدل های مردانه در دنیاست که اغلب توسط افراد دارای فرم صورت مربع هستند مورد استفاده قرار می گیرد. در این مدل موی سر، تمام تارهای مو به یک سمت متمایل و حالت داده می شوند. این مدل مو نوعی حالت کژوال و اسپرت دارد و اغلب توسط جوانان مورد استفاده قرار می گیرد. مدل موی Side Swept with part می تواند تا کنار چانه و رو به پایین افتادگی داشته باشد، اما مدل کوتاه تر آن جذابیت بیشتری دارد.

فرم صورت مربع

مدل Comb over

Comb over یکی دیگر از مدل های محبوب در آرایشگری مردانه محسوب می شود که محبوبیت خود را به تغییرات مد و فشن در سال های اخیر مدیون است. زیرا، در سال های اخیر مدل موهای کوتاه تر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. مدل موی Comb over در واقع نوعی مدل موی مناسب فرم صورت های مربعی است که با بالا دادن موی سر همراه می باشد. این مدل مو برای اندازه های کوتاه و متوسط مو نتیجه ای بسیار ایده آل به همراه دارد.

صورت مربعی شکل

مدل Slicked Back Undercut؛ بهترین مدل برای فرم صورت مربع

در لیست بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع، مدل موی Slicked Back Undercut ایده آل ترین گزینه است. این مدل مو برای موهای متوسط و بلند استفاده می شود. برای انتخاب این مدل موی سر باید حداقل 8 تا 12 سانتی متر موی سر بلند باشد. توجه داشته باشید که در مدل موی Slicked Back Undercut اطراف سر به صورت کامل با نمره های نزدیک به صفر فید می شوند. این مدل مو مناسب مهمانی ها، مراسمات و زندگی روزمره است و می تواند انتخاب ایده آلی برای جوانان باشد.

بهترین مدل ها برای فرم صورت مربع

مدل Top Knot

شاید برای بسیاری از افراد عجیب به نظر برسد، اما مدل گوجه ای یا Top Knot برای مردان دارای فرم صورت مربع، یک انتخاب هوشمندانه است. اگر موهای بلندی دارید، انتخاب این مدل مو می تواند تغییرات زیادی در استایل شما ایجاد کند. در این مدل موی سر باید اندازه موها بسیار بلند باشد. وجود موخوره و موهای شکننده در مدل Top Knot موجب می شود نتیجه نهایی ناامید کننده باشد. در نتیجه، بهتر است ابتدا از سلامت موی سر خود مطمئن شوید.

مدل های مناسب صورت مربعی

مدل موی Short messy wavy haircut

ترکیب موهای موج دار و فر به همراه فرم صورت مربعی شکل، بسیار زیبا و جذاب است. مدل موی Short messy wavy haircut می تواند بهترین گزینه برای این دسته از افراد باشد. زیرا، این مدل موی سر برای موهای فر و موج دار طراحی شده است. از سوی دیگر، انتخاب این مدل مو برای فرم صورت مربعی شکل نیز می تواند انتخاب مناسبی باشد. اگر موی فر و صورتی مربعی شکل دارید، مدل Short messy wavy haircut می تواند گزینه جذابی باشد.

مدل های موی سر مناسب فرم صورت مربع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *