انواع مدل مو برای موهای صاف | آموزش کوتاهی موی صاف

انواع مدل مو برای موهای صاف

انواع مدل مو برای موهای صاف و یا مجعد وجود دارد. در واقع، ویژگی‌های مختلف انواع موی فردی، نیاز به روتین ‌های مختلف مراقبت از مو دارد تا پتانسیل کامل موها را نشان دهد. علاوه بر این، یادگیری نوع موی شما تنها نیمی از کار است. همچنین به همان اندازه مهم است که بدانید چگونه محصولات موی مناسب می توانند به شما در دستیابی به بهترین روال مراقبت از مو کمک کنند. هر محصولی برای تمام انواع مو کارایی ندارد، بنابراین شناسایی صحیح نوع موی شما کلید تعیین بهترین روال مراقبت از موهایتان است. در آموزش کوتاهی موی صاف در آموزشگاه سفیر، این نکات را خواهید آموخت

انواع مدل مو برای موهای صاف

الگوهای موهای صاف

الگوهای موهای صاف متنوع هستند. از آنجایی که روغن های طبیعی مو می توانند از پوست سر به سمت انتها حرکت کنند، این نوع مو بیشترین درخشندگی را دارند. سه زیر شاخه برای موهای صاف وجود دارد:

انواع مدل مو برای موهای صاف نوع 1 A

در میان انواع مدل مو برای موهای صاف این نوع از موها بسیار صاف و ظریف هستند و هیچ گونه موج یا فری ندارند. از آنجایی که بسیار صاف و ظریف هستند، وقتی روغن‌ های طبیعی به انتهای آن می ‌رسند، شبیه موهای چرب به نظر می ‌رسند. این نادرترین نوع مو است و در بین زنان رایج می باشد.

موهای نوع 1B

موهای نوع 1B صاف هستند، اما حجم بیشتری نسبت به نوع 1A  دارند. بافت متوسط آن به طور کلی می تواند فر را نگه دارد و به مو بافت و حرکت بیشتری می دهد.

انواع مدل موهای نوع 1C

انواع مدل موهای نوع 1C  صاف و معمولاً ضخیم هستند که بسته به محیط یا آب و هوا می تواند باعث وز شدن موها شود. هنگامی که در هوا خشک می شود، این نوع مو می تواند ظاهری ژولیده داشته باشد، در حالی که همچنان روی پوست سر قرار دارد.

انواع مدل مو برای موهای صاف

مراقبت از انواع مدل مو برای موهای صاف

در اینجا چند نکته برای مراقبت از انواع مدل مو برای موهای صاف آورده شده است:

به طور منظم موها را بشویید.

در حالی که برخی از افراد از شستن موهای خود هر چند روز یکبار خودداری می کنند، افرادی که موهای نوع 1 دارند باید موهای خود را به طور مرتب با شامپو بشویند تا موهایشان چرب به نظر نرسند.

از محصولات طبیعی مو استفاده کنید.

در حالی که موهای شما ممکن است به دلیل کمبود حجم، بی روح و کدر به نظر برسند، به استفاده بیش از حد با تعداد زیادی محصول، باید روی انتخاب محصولاتی تمرکز کنید که حاوی مواد طبیعی مانند هستند.

از خوابیدن با موهای خیس خودداری کنید.

اگر موهای نوع 1 دارید، توصیه می شود با موهای خیس نخوابید. این امر باعث می شود تا موهای شما هنگام بیدار شدن، وز نشود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *