آموزش کوتاهی مو مدل فشن | کوتاه کردن مدل فشن مردانه

آموزش کوتاهی مو مدل فشن

آموزش کوتاهی مو مدل فشن، یکی از مواردی است که به راحتی در دوره های کوتاه کردن دریافت خواهید کرد. باید توجه داشته که فقط یک راه برای کوتاهی موهای مردانه وجود ندارد. روش های مختلفی برای انتخاب مدل موی متفاوت در صنعت آرایشگری استفاده می شود. کوتاه کردن مدل فشن مردانه در آموزشگاه آرایشگری سفیر، در سطح مبتدی و پیشرفته انجام می شود.

تماس با ما

آموزش کوتاهی مو مدل فشن

آموزش کوتاهی مو مدل فشن و دیگر مدل ها

آموزش کوتاهی مو مدل فشن و دیگر مدل ها، به هنرجویان کمک می کند تا به راحتی و با اعتماد به نفس، انواع کوتاهی را انجام دهند. در واقع، متداول ترین روش های کوتاه کردن مو توسط آرایشگران حرفه ای در سالن ها و آرایشگاه ها عبارتند از:

  • کوتاه کردن مو با قیچی روی شانه
  • کوتاه کردن مو به صورت اسلاید
  • تکنیک های نازک کردن مو
  • تکنیک های بافت مو

تکنیک های کوتاه کردن مدل فشن مردانه

در اینجا تکنیک های کوتاه کردن مدل فشن مردانه و اصول اولیه در مورد تکنیک های کوتاه کردن مو با قیچی آورده شده است. باید اشاره کنیم که مدل موی خوب، ستون مد است و کمی مهارت می خواهد. این امکان وجود دارد که با متخصصان مشورت کنید و یاد بگیرید کدام مدل از موها، به شما می آید و آموزش کوتاهی مو را از اساتید برجسته دریافت کنید.

در آموزشگاه آرایشگری سفیر، با به کارگیری هر دو تکنیک سزار قدیمی با عناصر محو شدن، ظاهری مدرن تازه به موها می‌دهد. اساتید آرایشگری این مرکز آموزشی، بر روی یکی از برش های کوتاه جهانی تمرکز دارند در حالی که تکنیک های محو پایه را معرفی می کنند.

آموزش کوتاهی مو مدل فشن

آموزش کوتاهی مو مدل فشن به صورت پیشرفته

انواع اصلاح مو به صورت پیشرفته را می توانید در آموزشگاه آرایشگری سفیر دریافت کنید. این را در نظر داشته باشید که برای دست یابی به این مدل، هر چه طول موهای شما کوتاهتر باشد، ترفندهای بیشتری برای کوتاه کردن موها وجود دارد تا به مدل های جدیدی دست یابید.

به عنوان مثال، مدل کوتاهی بلانت، معمولاً برای کوتاه کردن موهایی استفاده می شود که می خواهند بالای آن همانند کناره ها کوتاه شود. این در آموزش کوتاهی مدل فشن، توضیح داده می شود. استفاده از تیغه‌ های کوتاه‌تر می ‌تواند باعث پیچیده‌تر شدن برش اسلاید شود. تیغه های بلندتر این مشکلات را برطرف می کند.

زیرا به شما امکان می دهد تیغه ها را بدون نیاز به مانور دادن با دست در موها وارد کنید. کوتاه کردن موی نقطه ای می تواند یکی از روش های کوتاه کردن مو باشد که موهای معمولی را به مدل های فشن جذاب تبدیل می کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب