پیرایش مردانه

  دوره آموزش پيرايش مردانه درجه دو

امروزه آموزش فن آرایش و پیرایش مردانه طبق استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای به دو سطح درجه دو و درجه يک تقسيم بندی گرديده که متقاضيان محترم جهت ورود به رشته مراقبت زيبايی آقايان ابتدا بايد رشته پيرايش مردانه درجه دو را گذرانده و بعد از آن دوره تکميلی که پيرايش مردانه درجه يک می باشد را آموزش ببينند.

هنرجو در دوره پيرايش مردانه درجه دو ابتدا با ساختمان پوست و مو، ابزار کار تخصصی در اين زمينه و همچنين نحوه آماده نمودن محيط کار و سپس نحوه صحيح استفاده از ابزارکار آرايش و پيرايش و طريقه ضد عفونی نمودن ابزار و روش های کوتاهی موها در اندازه های مختلف را ابتدا بر روی مانکن های دارای موی کوتاه، موی متوسط و موی بلند آموزش می بيند.

  روند آموزشی سفیر

روال آموزش در آموزشگاه سفير به اين صورت می باشد که هنرجو در هفت جلسه اول از شروع دوره شستشوی موی سر به روش پايه و پيشرفته، کليه حرکات کوتاهی مو با شانه و قيچی شانه و ماشين تنظيم خطوط موی دور سر تراشيدن (shave) موهای صورت با تيغ، فرم و حالت دهی با سشوار و اتوی مو، نحوه استفاده صحيح از حالت دهنده ها (ژل مو، واکس مو، موس، ژل واکس مو و اسپری فيکساتور) آموزش ديده سپس از جلسه هشتم وارد سالن عملی (کارگاه عملی) گرديده و با توجه به آموخته های خود، موی سر مشتريان آموزشگاه را زير نظر مربيان کوتاه می نمايد. مربيان بر کار هنرجو در هنگام کوتاهی مو سر مشتریان نظارت کامل دارند و کليه خدماتی که آرايشگران در داخل آرايشگاه ها به مشتريان ارائه می نمايند، هنرجوی آموزشگاه تحت نظارت مربيان به مشتريان ارائه می نمايد.

  محتوای آموزشی دوره پیرایش مردانه سفیر

هنرجويان در دوره پیرایش مردانه درجه دو علاوه بر کوتاهی موي سر (Haircut) با شانه و قيچی (Comb & Scissor) شانه و ماشين (Comb & Clipper) اصلاح صورت با تيغ (shaving) شستشو و سشوار کشی و اتوکشی (blowing & ironing) روش های پيتاژ مو (Pitaj) و کوتاهی 25 مدل مو که شامل مدل های پايه کلاسيک فانتزی مد روز و ژورنال خوانی می باشند را فرا می گيرند. سپس در پايان دوره با معرفی هنر جو به بخش آزمون و بعد از قبولی به هنرجوی متقاضی گواهينامه مهارت پيرايش مردانه درجه دو فنی و حرفه ای اعطاء می گردد.

پیرایش مردانه
آموزش پیرایش مردانه درجه 2
آموزش پیرایش مردانه درجه دو
پیرایش مردانه
پیرایش مردانه
پیرایش مردانه
پیرایش مردانه
پیرایش مردانه

نظرات کاربران

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر
Average rating:  
 3 reviews
by صابر اسماعیلی on آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر
پیرایش مردانه درجه 2

مطلب خوبی بود و کاملا با را با دوره پیرایش مردانه درجه 2 آشنا نمود با تشکر

by ساسان on آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر
آموزش پیرایش مردانه درجه 2

واقعا پیرایش درجه 2 رو خیلی عالی یاد میدید ممنون بابت پیگیری همیشگی استاد نجفی

by اسماعیل on آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر
پیرایش مردانه

پیرایش مردانه در آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر و آموزش پیرایش مردانه درجه 2 بسیار شایسته و عالی توسط استاد مولف آقای نجفی تدریس می شود