10 مورد از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران | بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه

در اینجا 10 تا از بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه در تهران رو بهت معرفی می کنم تا در صورت نیاز بهشون مراجعه کنی و از کار رو حرفه ای یاد بگیری، تحقیق زیر با توجه به شرایط مختلف آموزشگاه های آرایشگری مردانه بررسی شده است و امیدواریم بتونیم شما را در جهت انتخاب درست کمک کنیم. توجه داشته باشید که این ۱۰ آموزشگاه با وسواس کامل توسط تیم تحقیقاتی ما انتخاب شده اند، و در نهایت خودتان بررسی های لازم را انجام دهید و توجه داشته باشید که بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه آموزشگاهی است که تمامی نیاز های شما را در راستای یادگیری آرایشگری مردانه و تا تاسیس سالن یا مرکز آموزش شما را همراهی نماید.

مشاوره رایگان

معیارهای انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگاه مردانه

موفقیت در هر شغلی منوط به داشتن توانایی مناسب برای رقابت با دیگر افراد آن شغل است و این امر یعنی شما لازم دارید مهارت­های خود را در بالاترین سطح آن نگه دارید. اگر به فکر یادگیری آرایشگری مردانه هستید نیز  باید این موضوع را در نظر بگیرید که هر آموزشگاه آرایشگری مردانه نمی­تواند توقعات شما را در مورد آموزش این مهارت برآورده سازد. پس به دنبال بهترین آموزشگاهی باشید که با توجه به بودجه شما، آموزش مناسبی در این راستا ارائه دهد.

بهترین آموزشگاه های آرایشگری در تهران

آموزشگاه آرایشگری جهان مو

آموزشگاه آرایشگری مردانه جهان مو بدون تردید برند اول و بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران است ، از قدیمی ترین آموزشگاه های تهران می باشد که تحت نظارت استاد عباس نجفی ( نویسنده کتابهای آرایشگری و رکورددار ) اداره میشود دارای 4 شعبه در سطح شهر تهران می باشد و بسیاری از آرایشگران معروف و مدرسان برجسته در سطح کشور در این آموزشگاه آموزش دیده اند، تمامی مدارک فنی و حرفه ای و بین المللی در این آموزشگاه ارائه می شود. البته برای اطمینان می­توانید با افرادی که تجربه آموزش در این آموزشگاه را داشته ­اند نیز صحبت کرده و از طریق پایگاه اینترنتی این مجموعه به اطلاعات بیشتری دست یابید.

آدرس شعبه مرکزی: میدان انقلاب، ضلع شمال شرقی میدان ، جنب بانک شهر، ساختمان 1135 ، طبقه 4

آموزشگاه آرایشگری سفیر

کافی است کمی تحقیق و پرس و جو کنید تا متوجه شوید آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر می­تواند یکی از بهترین آموزشگاه های آرایشگری مردانه در تهران و یکی از بهترین گزینه­ های شما برای دریافت آموزش­های لازم در حوزه آرایشگری مردانه باشد. این مرکز با سابقه­ای سی ساله اثبات کرده است که در این حوزه موفق می­باشد. شما با ثبت نام در این آموزشگاه می­توانید شانس دریافت 7 نوع مدرک بین المللی در زمینه آرایشگری مردانه و استفاده از دوره ­های تخصصی و غیرتخصصی از جمله آرایشگری درجه 1 و 2، گریم سینمایی و گریم داماد و همچنین ترمیم مو را داشته باشید. علاوه بر این­ها آموزشگاه سفیر این امکان را به شما می­دهد تا شهریه خود را به صورت اقساطی پرداخت نمایید و اگر شهرستانی هستید از امکانات خوابگاه نیز استفاده نمایید. لازم به ذکر است که این مرکز تحت نظارت مستقیم استاد عباس نجفی اداره می شود.

آدرس: خیابان خاوران

مشاوره رایگان

این آموزشگاه با ارائه دوره ­های مختلف پیرایشگری مردانه و البته دوره­های تخصصی گریم و کاشت موقت مو، می­تواند انتخاب مناسبی برای فراگیری آرایشگری مردانه باشد. اساتید این مرکز با تجربه و اعتباری که دارند به اعتبار این آموزشگاه نیز افزوده­اند.

آدرس: اسلام شهر ، سر نوری

آموزشگاه آرایشگری سفیر 2

آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر 2 مدرن ترین آموزشگاه آرایشگری در سطح شهر تهران می باشد و در آموزش های خود از جدیدترین تجهیزات و همچنین به روز ترین آموزش های آرایشگری در دنیا استفاده می نماید، اساتید آموزشگاه آرایشگری سفیر 2 جزو بهترین اساتید در تهران می باشند که دوره های خود را در کشورهای مختلف گذرانده اند.

  • در این آموزشگاه پس از اتمام دوره 7 مدرک بین المللی ارائه می گردد و همچنین مدرک فنی و حرفه ای
  • آموزشگاه آرایشگری سفیر 2 برای هنرجویان خود اشتغال بعد از دوره آموزش را تضمین می نماید

دسترسی بسیار عالی در مرکز شهر تهران از دیگر محاسن این آموزشگاه است.

آدرس: میدان امام حسین خیابان معدنی جنوبی پلاک 55

آموزشگاه آرایشگری عصر مو

ارائه دوره­ های مختلف پیرایشگری مردانه درجه 2 و 1، متعادل سازی یا گریم داماد، چهره ­پردازی سینمایی و ترمیم موی سر در کنار امکانات و تجهیزات بسیار مناسب، باعث شده است افراد بسیاری عصر مو را برای آموزش و البته دریافت مدرک فنی حرفه­ای انتخاب کنند. اگر می­توانید بودجه کافی را به آموزش اختصاص دهید حتماَ این آموزشگاه را در نظر داشته باشید.

آدرس: میدان ولی­عصر

آموزشگاه آرایشگری هنر 20 قیچی

آموزشگاه هنر 20 قیچی نیز یکی دیگر از آموزشگاه ­های بنام آرایشگری مردانه در تهران با سابقه­ای 20 ساله است که به واسطه ارائه بهترین و جامع­ ترین دوره ­های آموزش پیرایشگری مردانه و استفاده از اساتید متخصص توانسته است به خوبی با سایر آموزشگاه­ها رقابت نماید. همچنین برگزاری مسابقات  آرایشگری و گریم تحت مجوز فنی و حرفه­ ای از دیگر فعالیت­های این مرکز است.

آدرس: شعبه اول، فلکه دوم صادقیه. شعبه دوم، خیابان ولی­عصر.

آموزشگاه آرایشگری شفیع رسالت

شفیع رسالت یکی از به روزترین آموزشگاه­ های آرایشگری مردانه در تهران است که دوره­ های آموزشی کامل و متنوعی را توسط اساتید معتبر مجارستانی و هلندی ارائه می­دهد. موفقیت­های این آموزشگاه در مسابقات معتبر متفاوت نیز بر این امر صحه می­گذارد. انتخاب به عنوان کارآفرین نمونه سال 1397 و دریافت تندیس برترین آموزشگاه در سال­های 92 و 96 نیز از دیگر افتخارات این مرکز است.

آدرس: شعبه اول، میدان رسالت چهارراه سرسبز. شعبه دوم میدان رسالت نبش خیابان بختیاری.

آموزشگاه آرایشگری سرای نمونه

این آموزشگاه با سابقه بیشتر از 20 سال در آموزش و با ارائه دوره ­های کامل و متنوع آموزشی در کنار بهره ­گیری از بهترین اساتید و امکانات به یک مرکز موفق آموزشی تبدیل شده است. معرفی خوابگاه برای شهرستانی­ ها، برگزاری همایش­ های تخصصی، ارائه وام به هنرجویان، تضمین امکان اشتغال، ارائه دوره­ های خصوصی آموزشی و البته داشتن اعتبار از سمت فنی و حرفه ­ای همگی از محاسن این مرکز آموزش آرایشگری مردانه هستند.

آدرس: تجریش، میدان قدس

آموزشگاه آرایشگری دارالفنون

آموزشگاه دارالفنون می­تواند یکی از بهترین آموزشگاه ­های آرایشگری مردانه برای هنرجویان شهرستانی باشد زیرا دارای امکانات بالای خوابگاه نیز می­ باشد. علاوه بر این­ها  شما می­ توانید در این مجموعه آموزش ببینید و مدرک معتبر فنی و حرفه­ای را دریافت کنید که در حوزه بین الملل نیز قابل ترجمه و استناد است. این مجتمع بزرگ با امکانات و تجهیزات خوب کلاس­های آموزشی به افراد این امکان را می­دهد که بتوانند طی دوره­های فشرده یا خصوصی نیز آموزش ببینند. همچنین هنرجویان می­توانند از طریق این آموزشگاه برای شروع کار خود وام دریافت نمایند.

آدرس: میدان شهر ری

آموزشگاه آرایشگری اقبال

مرکز آموزش آرایشگری مردانه اقبال نیز یکی از مراکزی است که به خاطر داشتن بهترین اساتید و دوره­های آموزشی مناسب در زمره­ بهترین آموزشگاه­ های آرایشگری مردانه در تهران قرار گرفته است. این آموزشگاه سابقه ­ای 22 ساله در امر آموزش دارد. هنرجویان مبتدی و حتی حرفه­ ای می­توانند به روزترین متدها و تکنیک ­های آرایشگری مردانه را در این مرکز که تحت نظارت سازمان فنی و حرفه­ ای فعالیت دارد، فرا بگیرند.

آدرس دفتر مرکزی: میدان فردوسی

بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه

به طور کلی می­توان معیارهای زیر را برای تعریف و یا انتخاب بهترین آموزشگاه­های آرایشگری مردانه در تهران یا سایر شهرستان­ها در نظر گرفت:

  • یک آموزشگاه خوب باید اساتید خوبی در اختیار داشته باشد.

اگر می­خواهید بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه را پیدا کنید، اول از همه درباره اساتید آن تحقیق نمایید.

  • بهترین آموزشگاه باید دارای بهترین امکانات باشد

آموزشگاه­های آرایشگری مردانه که دارای کلاس­های مجهز و امکانات بالاتر آموزشی هستند می­توانند با قدرت بیشتری با سایر آموزشگاه­ها رقابت کنند و آموزشی عالی و کامل را ارائه سازند.

  • بهتر است مدرک اعطایی آموزشگاه، معتبر باشد

اگر می­خواهید با مدرک آرایشگری مردانه خود کار کنید و پیشرفت داشته باشید، اعتبار مدار اعطایی توسط آموزشگاه­های آرایشگری مردانه را در نظر گرفته و بعداً اقدام به ثبت نام نمایید.

  • آموزشگاهی را انتخاب کنید که تکنیک­ها و مهارت­های متنوع را آموزش دهد

یک آرایشگر موفق باید به تمام مهارت­ها و تکنیک­های آرایشگری مردانه اشراف داشته باشد. پس برای آموزش دیدن آموزشگاهی را انتخاب کنید که این مهارت­ها را به طور کامل و با تنوع بالا ارائه کند.

  • مناسب با بودجه خود بهترین آموزشگاه آرایشگری مردانه را انتخاب کنید.

بدون شک هزینه آموزش در آموزشگاه­های آرایشگری مردانه منوط به امکانات آموزشگاه، مهارت اساتید و فاکتورهای متنوع دیگری است. پس متناسب با بودجه خود انتخاب کنید.

  • درباره نظرات دیگران جستجو کنید.

امروزه فضای مجازی این بستر را فراهم کرده تا شما بتوانید از نظرات افرادی که قبلاً از خدمات آموزشگاه­های آرایشگری مردانه استفاده کرده­اند، آگاه شوید

در ادامه شما را با ده مورد از بهترین آموزشگاه­ها در خصوص آموزش آرایشگری مردانه آشنا خواهیم کرد.

صفحات پر بازدید

آخرین مطالب