مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند

بر هیچ کس پوشیده نیست که به طور کلی هر یک از انسانها، منحصر به فرد هستند. هر کدام از ما ویژگی های مختلف صورت را به تصویر می کشیم که باعث می شود ما را از دیگر افراد، متمایز کند. این در حالی است که برخی از مردان یا با پیشانی بزرگ متولد می شوند، یا برخی دیگر با کاهش خط موی خود، دارای پیشانی بلند تری می شوند. در هر صورت، این می تواند برای برخی از مردان مشکل بزرگی ایجاد کند. در این جاست که مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند ، می تواند راهی برای پوشاندن آن باشد.

ساده ترین راه برای مردان با پیشانی بزرگ برای پوشاندن بلندی صورت خود، استفاده از موهای سر است. با این حال ، برخی از مردان ممکن است فکر کنند مدل موهای آنها محدود است. متأسفانه این می تواند در مورد مردان با خط موهای عقب افتاده صادق باشد. همانطور که آرایشگران مهارت های خود را بهبود می بخشند و روند مدل موها به طور مرتب تغییر می کند، مردان دارای پیشانی بزرگ در مورد مدل موهای مناسب، انتخاب بیشتری دارند.

افراد مشهور زیادی در لیست مردان با پیشانی بزرگ قرار می گیرند و به خوبی با تغییر مدل مو، برای تغییر چهره خود اقدام می نمایند. از همین روست که هر روزه مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند روبه افزایش است.

طراحی یک مدل مو برای بزرگی پیشانی

مردانی با پیشانی بزرگ ، به طور معمول تمایل دارند تا آن را پنهان کنند یا توجه را از آن سلب نمایند. شما می توانید این کار را با پوشاندن پیشانی بزرگ خود با یک حاشیه مو یا شانه زدن موهای خود به بیرون انجام دهید. برای یافتن سبکی که با آن احساس راحتی و اطمینان بیشتری می کنید، با سبک های مختلف آزمایش کنید.

در مورد حالت دادن و نگهداری موها ، همیشه اطمینان حاصل کنید که موهای شما تمیز است و محصولات مو برای نوع موهای شما مناسب است. اگر موهای شما صاف است، می توانید تقریباً با هر محصولی آن را حالت دهید. شما فقط باید نگران نگه داشتن حالت مورد نظر خود باشید.

به عنوان یک قاعده کلی، توصیه می شود تا از حالت دهنده با درخشندگی بالا اجتناب شود، زیرا این محصول مو اغلب با مدل موهای کم پشت یا مدل موهای کناری همراه است که هر دوی آنها موها را از پیشانی بزرگ دور می کند و مناسب مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند نخواهد بود.

مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند

انتخاب از محصولات مناسب

در عوض ، شما می توانید یک حالت دهنده با کیفیت مات را استفاده کنید. این محصولات مو را می توان برای حالت دادن انواع موهای کوتاهی مانند Caesar Cut استفاده کرد که شامل حاشیه های مناسب بوده و بهترین گزینه برای پیشانی بزرگ است.

اگر موهای فر دارید، می توانید آنها را برای داشتن ظاهری طبیعی استفاده کنید، زیرا وزن و حجم طبیعی، باعث سلب توجه از پیشانی شما می شود. همچنین می توانید با استفاده از کرم های حالت دهنده برای کنترل حالت موها در فرمی دلخواه آزمایش کنید.

هنگام انتخاب مدل مو برای پوشاندن پیشانی بزرگ، فرم صورت و نوع موهای خود را در نظر بگیرید. برخی از مدل موهای کوتاه ممکن است چندان خوشایند نباشند. با آرایشگر خود صحبت کنید تا موردی را که برای شما مناسب است تهیه کنید. در اینجا چند مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند وجود دارد که برای مردانی با پیشانی بزرگ مناسب است.

انواع مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند

Buzz Cut

Buzz Cut یک مدل موی کوتاه، کم ارتفاع و سبک است. این مدل موی شیک ، برای مردان با پیشانی بزرگ و صورت بیضی شکل بسیار مناسب است. زیرا در اصل تمام موهای سر را از بین می برد که به نوبه خود پیشانی بزرگ شما را مخفی می کند. زیرا به طور یکپارچه با بقیه سر شما ترکیب می شود.

Caesar Cut

مدل موی Caesar Cut ، یک مدل موی کوتاه و دارای بافت سبک با حاشیه ای است که قسمتی از پیشانی را پنهان می کند. این مدل مو یکی از انواع مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند است که می تواند به جذابیت صورت بیافزاید.

French Crop

French Crop در قسمت پشتی و کناره ها با برش های کوتاه ترکیب می شود. این مدل مو ، یک مدل موی کوتاه برای مردان با پیشانی بزرگ است. ویژگی اصلی این مدل این است که قسمت جلویی، می تواند بلند بوده و به پایین برس شود. از طرف دیگر، حاشیه را می توان کوتاه کرد.

مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند

Crew Cut

این مدل، یک مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند ، مرتب و مینیمالیستی است که مناسب اکثر شکل های صورت است. موهای بالا و جلو کمی بیشتر از کناره ها است و برای مردان با پیشانی بزرگ ایده آل است. زیرا تمرکز را از خط مو دور می کند.

Brushed Up

این مدل مویی براق و شیک، استایلی با حجم بالا است که پیشانی را کوچکتر نشان می دهد. اگر می خواهید به این مدل مو برسید، موهای شما باید بلند باشند. سپس می توانید موهای خود را با برس به سمت بالا، جلو یا عقب حالت دهید.

Side Part

همانطور که از نامش مشخص است، این مدل موی شیک، نیاز دارد که از یک طرف جدا شوند. این یک مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند است. قسمت کناری می تواند در طرفین کوتاه تر شده و در قسمت بالا، موهای بلند، متوسط ​​یا کوتاه داشته باشد.

Bowl Cut

Bowl Cut ، یک مدل موی ساده است که مشکل پیشانی بزرگ را برطرف می کند. این مدل مو، شامل یک حاشیه کامل است که به عقب و در اطراف سر امتداد می یابد. برای یک طراح جدید و مدرن ، آن را با یک زیر برش اجرا کنید.

Spiky Hairstyle

مدل موهای Spiky Hairstyle نیز می تواند گزینه مناسبی برای مردانی با پیشانی بزرگ باشد، زیرا موهای کوتاه تا متوسط ​​را در بخش بالایی موهای خود دارد که به بلند شدن صورت و عدم توجه به پیشانی شما کمک می کند. این مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند ، برای مردانی که موهای پرپشت دارند،  بهتر جواب می دهد.

Blowout Fade

مدل موی  Blowout Fadeنوعی تغییر سرد و معمول از یک مدل موی استاندارد است. برای رسیدن به این حالت، موها باید شبیه پمپادور حالت داده شوند. این تنوع خاص باعث می شود که دو طرف به تدریج تراشیده شوند و در نتیجه تمرکز بیشتری روی موهای بالا بوده و توجه کمتری به پیشانی شود.

مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند

Clean Shave

Clean Shave یک راه حل ساده برای افرادی با پیشانی بزرگ است. این روش برای مردانی که موهای نازک یا طاس دارند، نیز مفید خواهد بود. یک ریش یا سبیل کامل بلند کنید تا توجه ها را به سمت پایین بکشید. اگر از عینک استفاده می کنید، این نیز می تواند ظاهر خوبی برای شما باشد.

شما می توانید به راحتی با کمک و مشاوره آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر ، برای دریافت راهنمایی های لازم در خصوص مدل مو کوتاهی برای پیشانی بلند ، در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب