آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو | هزینه دوره های حرفه ای آرایشگری

آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو

هدف آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو ، تقویت و پیشبرد کوتاه کردن مو با تجربه گام به گام تکنیک ها و کار عملی فشرده است. به طور متوسط ​​​​3 تا 4 ساعت در روز بر روی آدمک ها به مدت 3 روز، تمرین کوتاه کردن مو و سپس 2 روز دیگر کوتاهی موها در مدل های زنده وجود دارد. همه این مدل ها، از نزدیک توسط اساتید آرایشگری پشتیبانی می شود. می توانید برای ثبت نام در این دوره ها، با کارشناسان آموزشگاه سفیر در ارتباط باشید. همچنین، هزینه دوره های حرفه ای آرایشگری را از ایشان سوال نمایید.

تماس با ما

نکات مهم در آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو

این دوره از آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو ، با الهام از مدل مو در دنیا بوده و به توسعه توانایی ها در طراحی و اجرای کوتاهی مو کمک می کند. این دوره کوتاهی پشت و پهلوها، تکنیک های فارغ التحصیلی مورد استفاده در مدل های مو از مدل های سنتی و قدیمی گرفته تا مدل های معاصر را پوشش می دهد.

دوره آموزشی پیرایش مردانه

استاد شما یک متخصص در این صنعت خواهد بود که تجربه مستقیم را نشان داده و آموزش را تا کسب مهارت های لازم شما تکرار خواهد کرد. آنها نقاط قوت و ضعف فردی شما را برای برنامه ریزی و تسهیل ارزیابی خواهند کرد. ضمن آنکه تکنیک‌های خلاقانه همگی برای ایجاد سبک‌های تجاری ترکیب می‌شوند.

آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو

بهره مندی از یک مربی با تجربه

یک مربی باتجربه شما را از طریق ایجاد یک سر آموزشی راهنمایی می کند و سپس به شما در ایجاد یک برش خلاقانه تر کمک خواهند بود. آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو ، برای آرایشگرانی مناسب است که به دنبال اصلاح و توسعه مهارت ها هستند و می خواهند خلاقانه فکر کنند.

 شما دوره تئوری خود را در زمان و سرعت خود از طریق یک پورتال یادگیری آنلاین تکمیل خواهید کرد. این در حالی است که دوره عملی شما در محل آموزشگاه آرایشگری سفیر برگزار می شود، به صورت رو در رو با یک مربی در محل تکمیل می شود.

هزینه دوره های حرفه ای آرایشگری

هزینه دوره های حرفه ای آرایشگری

شما می توانید هنگام ثبت نام برای کلاس ها، هزینه دوره های حرفه ای آرایشگری را سوال کنید. قبل از یادگیری عملی با مربی خود، روش برش پیشرفته، زوایا و تکنیک های برش تیغ و نحوه برخورد با مشتری را خواهید آموخت. مهارت ها و دانش لازم را در این آموزشگاه خواهید آموخت، برای ادامه توسعه مهارت های برش خلاقانه خود از جمله استفاده از تیغ و قیچی می توانید آموزش دوره پیشرفته کوتاهی مو را دریافت کنید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب