آموزش کوتاهی مو مدل بازکات | کوتاه کردن موی Buzz cut

آموزش کوتاهی مو مدل بازکات

آموزش کوتاهی مو مدل بازکات ، یکی از موارد پرطرفدار در دوره های آموزشی است. دوره کوتاه کردن موی Buzz cut و دیگر مدل های موی مردانه، این فرصت را برای حرفه ای ها فراهم می کند تا با اطمینان، تکنیک های کوتاه کردن مو و آرایشگری کلاسیک را تحت راهنمایی متخصصین در این زمینه اجرا کنند. در صورتی که آرایشگری حرفه ای را برگزیده اید، می توانید در آموزشگاه آرایشگری سفیر ثبت نام کرده و دوره های مبتدی تا پیشرفته را طی کنید.

آموزش کوتاهی مو مدل بازکات به شکل حرفه ای

در مدل موهای مدرن مانند بازکات، آموزش کوتاهی مو مدل بازکات به شکل حرفه ای با به کارگیری هر دو تکنیک قدیمی با عناصر محو شدن و ظاهری مدرن ارائه می شود تا در نهایت، استایلی کلاسیک را به فرد بدهد. این مدل از مو، بر روی یکی از برش های کوتاه جهانی تمرکز دارد که به خوبی در این آموزشگاه آموزش داده می شود.

هر درس با دستورالعمل‌ های واضح، انتخاب تیغه و حفاظ و نکات و تکنیک‌های مورد نیاز برای همه حرفه‌ای ‌هایی که می‌خواهند با موفقیت بر این سه تکنیک کلاسیک کوتاه کردن مو و آرایشگری مسلط شوند، ارائه می‌شود. کلاس کوتاه کردن مو برای مبتدیان نیز در این آموزشگاه طراحی شده است تا کوتاه کردن موی  Buzz cut مردانه و دیگر مدل های پرطرفدار  را بیاموزند.

آموزش کوتاهی مو مدل بازکات به شکل حرفه ای

مشخصات دوره کوتاهی

عنوان دوره: کوتاه کردن موی پایه برای مردان

اهداف دوره: تجهیز هنرآموز به دانش و مهارت های کاربردی برای ارائه خدمات اولیه کوتاه کردن مو برای مردان.

محتوای دوره: پس از اتمام این واحد، شرکت کنندگان دانش و مهارت در ارائه خدمات اولیه کوتاه کردن مو برای مردان را خواهند داشت و می توانند آنها را در محل کار اعمال کنند.

کوتاه کردن موی Buzz cut

موارد آموزشی در دوره کوتاه کردن موی  Buzz cut  شامل:

  • انجام فعالیت های قبل از کوتاهی
  • مشورت و نظر خواهی از مشتری
  • ساختار مو و پوست سر و تقسیمات
  • کوتاه کردن موی پایه برای آقایان
آموزش کوتاهی مو مدل بازکات

ثبت نام در آموزش کوتاهی مو

شرکت‌کنندگانی که تمام الزامات را برآورده می‌کنند، گواهی صادر شده برای گذراندن موفقیت آمیز آموزش کوتاهی مو مدل بازکات و دیگر مدل های موی مردانه را توسط  آموزشگاه آرایشگری سفیر، دریافت می کنند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب