آموزش اصلاح ریش | دوره مدل های ریش مردانه

آموزش اصلاح ریش | دوره مدل های ریش مردانه

یکی از راه هایی که می توان به آرایشگری موفق تبدیل شد، دریافت آموزش های کامل، مانند آموزش اصلاح ریش یا موها می باشد که توسط اساتید برجسته در آموزشگاه های آرایشگری معتبر ارائه می شود. در صورتی که قصد دارید آرایشگاه خود را راه اندازی کنید، می توانید دوره مدل های ریش مردانه را در سفیر گذرانده و با دیگر تکنیک های آرایش مردانه، مهارت های خود را ارتقاء دهید.

دوره مدل های ریش مردانه

آموزش اصلاح ریش کوتاه

در آموزش اصلاح ریش کوتاه، به شما آموخته خواهد شد که از چه ابزارها و تکنیک هایی استفاده کنید. برای حفظ طول ریش، کوتاه کردن ریش با قیچی برقی، قطعا راه حلی مناسب است. مانند هر کوتاه کردن ریش، بهتر است با یک محافظ بلندتر شروع کنید و به سمت محافظ کوتاه‌تر حرکت کنید.

اگر مقدار زیادی از موها برداشته شود، نمی‌توانید موها را دوباره برگردانید. توصیه می‌کنیم با یک محافظ شماره 1 شروع کنید و اگر موها در اولین دور زدن، به اندازه کافی کوتاه نشده‌اند، از محافظ 5/0 استفاده نمایید. هنگامی که کوتاه کردن طول کامل شد، می‌توانید محافظ‌ها را برداشته و از نقطه قیچی برهنه برای ترسیم نقاط اطراف گردن، گونه‌ها و سبیل استفاده کنید.

مراقبت از ریش در دوره مدل های ریش مردانه

در دوره مدل های ریش مردانه، به شما آموزش خواهند داد که چگونه محصولات ایده آل را برای مراقبت از ریش استفاده نمایید. می توانید برای تمیز نگه داشتن سبیل ها و پوست زیر سبیل ها، از شوینده های مناسب که دارای نرم کنندگی نیز هستند، بهره ببرید.

 سپس باید از یک لوسیون یا مرطوب کننده سبک برای ریش استفاده کنید تا ریش و پوست را آبرسانی کرده، سبیل ها را نرم نمایید و آنها را در جهت درست هدایت کنید. این همچنین به خارش کمک می کند. نکات کلیدی، همواره در آموزش اصلاح ریش کوتاه توسط اساتید ارائه می شود.

آموزش اصلاح ریش

آموزش اصلاح ریش با طول معمولی

مطابق با آموزش اصلاح ریش با طول معمولی، مانند ریش کوتاه‌تر، با قیچی شروع کنید و از تنظیمات بالاتر مانند شماره 3 استفاده کنید و به دلخواه به 2.5 یا 2 بروید. به طور مشابه از گیره بدون اتصال برای انجام جزئیات و خط کشی روی گردن، گونه ها و لثه استفاده نمایید. می توانید این دوره های کاربردی را در سفیر بگذرانید. برای شرکت در این کلاس ها، ثبت نام نمایید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب