آموزش کوتاهی موی پسرانه | اصلاح موی سر پسران

آموزش کوتاهی موی پسرانه

آرایشگران، لازم است تا آموزش کوتاهی موی پسرانه را پشت سر بگذارند. اینکار نیاز به روش های خاصی دارد تا ضمن انتقال آرامش به پسر بچه، بتوان مدل موی مناسب را نیز ارائه کرد. در اینجا نکات مهمی را برای اصلاح موی سر پسران در اختیار شما قرار می دهیم. می توانید این دوره های آموزشی آرایشگری را در آموزشگاه سفیر دنبال کنید.

آموزش کوتاهی موی پسرانه

دوره آموزش کوتاهی موی پسرانه

در دوره آموزش کوتاهی موی پسرانه به شما خواهند گفت روش صحیح این است که همیشه موها را بالا نگه دارید و طول آن را با استفاده از نوک انگشتان تعیین کنید. هنگام کوتاه کردن قسمت پایین نیز، از یک شانه برای منظم کردن موها به سمت پایین استفاده کرده و از پایین کوتاه کنید.

اطمینان حاصل کنید که ابتدا به همان اندازه دور تا دور را برش دهید و سپس برای هر لایه برداری مجدداً برگردید. همچنین قبل از شروع برش، موها را در نواحی مورد نظر شانه کنید. هنگام برش، فقط از انتهای قیچی استفاده نموده و همیشه یک قسمت کوچک از مو را در یک زمان کوتاه کنید.

لایه بندی در اصلاح موی سر پسران

هنگامی که از یک برش برای لایه بندی در اصلاح موی سر پسران  استفاه می کنید ، موها را به همان صورت بالا نگه دارید، اما اینقدر نگران نباشید که تمام موها را به یک اندازه کوتاه کنید. نکته لایه بندی این است که به موها بافت بدهید.

در دوره آموزش کوتاهی موی پسرانه، خواهید آموخت به جای کوتاه کردن در امتداد یک خط مستقیم، از روش کوتاه برش استفاده کنید که در آن موها به طول های کوچکتر و متفاوت تر برش داده می شوند. این کار فقط در لایه های بالایی که بافت مورد نیاز است انجام می شود.

آموزش کوتاهی موی پسرانه

هزینه آموزش کوتاهی موی پسرانه

اگر تمایل دارید تا دوره آرایشگری خود را کامل کنید، می توانید در کلاس های آموزشی سفیر شرکت کرده و هزینه آموزش کوتاهی موی پسرانه را از کارشناسان آن، جویا شوید. در نظر داشته باشید که استفاده از ابزارهای مناسب در اصلاح موی سر پسران، می تواند این روند را ساده تر کرده و احساس امنیت را در پسر بچه ها ایجاد کند. برای ثبت نام در این دوره های کوتاه کردن مو، با سفیر در تماس باشید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب