مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان | آموزش مدل های موی کم پشت

مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان

فرقی نمی‌کند در حال حاضر مدل موی کوتاه، موهای متوسط، فر یا موهای ظریف داشته باشید، در میان مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان، یک مدل موی شیک، کم هزینه و ساده برای شما وجود دارد. هنگامی که به یک آرایشگاه معتبر مراجعه می کنید، می توانید با اطمینان در مورد بهترین مدل مو برای موهای نازک یا کم پشت خود صحبت کنید. آرایشگران در سطوح مختلف، دوره آموزش مدل های موی کم پشت را می گذرانند تا بتوانند به هر سلیقه ای پاسخ دهند.

مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان

مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان Buzz

 اگر موهای نازک تری دارید، مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان Buzz یک گزینه عالی است. از آنجایی که موهای شما کوتاه است و پوست سر شما قابل مشاهده است، کوتاه کردن مو با این روش، راه خوبی برای مقابله با خط رویش مو است، زیرا با کاهش سطح تضاد بین پیشانی و موهای شما، کل خط مو را کمتر آشکار می کند.

مدل موی Crew-Cut

مدل موی Crew-Cut به سبک نظامی یکی از ایده آل ترین مدل های مو برای مردانی است که سعی می کنند خط موی عقب رفته را کمتر آشکار کنند. این برای آن است که سطح کنتراست بین شقیقه‌ها و دو طرف سر را کاهش می‌ دهد. کناره ‌های کوتاه ‌تر و نازک  ‌تر باعث ایجاد توهم یکنواختی خط مو می‌شوند.

اگر موهای کمی بلندتر را در بالا ترجیح می دهید، می توانید مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان خدمه ای به سبک نظامی را با مدل موهای بلند و محکم کلاسیک جایگزین کنید.

مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان

آموزش مدل های موی کم پشت با طرح موپ تاپ

آموزش مدل های موی کم پشت با طرح موپ تاپ به آرایشگران کمک می کند تا مشتریانی با موهای نازک را راضی کنند. مدل موی موپ کلاسیک گزینه خوبی برای کم پشت کردن موهای نازک است. آن را به جلو یا روی پیشانی تان بکشید و همچنین می توانید خط موی عقب رفته را با این مدل پنهان کند.

 

یکی از جنبه های خوب موپ این است که می توانید طول آن را مطابق با سلیقه خود تنظیم کنید، از مدل موی کلاسیک به سبک بیتلز گرفته تا چیزی آشفته تر را برگزینید. می توانید مطابق با استایل خود، در میان مدل موی مناسب برای موهای نازک مردان انتخاب کنید. آموزش این دوره های کوتاهی را در آموزشگاه آرایشگری سفیر ببینید.

 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *