آموزش کوتاه کردن موی موهاتی | کوتاهی موی مردانه موهاتی

آموزش کوتاه کردن موی موهاتی

آموزش کوتاه کردن موی موهاتی و دیگر مدل های موی مدرانه، در دوره های آرایشگری مبتدی ارائه می شود که با تکنیک های کوتاه کردن مو همراه است. در این کلاس ها، مهارت های حیاتی مورد نیاز برای کوتاه کردن مو، مطابق با مد روز و تکینیک های امروزی می باشد. می توانید کوتاهی موی مردانه موهاتی را در آموزشگاه آرایشگری سفیر، بیاموزید.

تماس با ما

دوره های آموزش کوتاه کردن موی موهاتی

در طول این دوره های آموزش کوتاه کردن موی موهاتی ، شما اصول اولیه کوتاه کردن مو و آرایشگری روی سرهای مدل، دستورالعمل های بهداشت و ایمنی و نحوه استفاده صحیح از محصولات و ابزار را خواهید آموخت. این دوره همچنین تجربه کوتاه کردن ریش، کوتاه کردن موهای بلند و کوتاه را به شما می دهد.

همچنین مدل ‌های موی مردانه از جمله کوتاه کردن پشت و پهلوهای بسیار کوتاه و الزامات تداوم آن ها را پوشش خواهد داد. در طول این دوره شما در تمامی مهارت ها ارزیابی خواهید شد. در پایان دوره کوتاهی موی مردانه موهاتی ، مهارت های اولیه مورد نیاز برای حرکت به سمت مرحله بعدی کوتاه کردن مو را فرا خواهید گرفت.

برای شرکت در این دوره ها و دریافت گواهی پایان دوره، افراد می بایست حداقل هجده سال را داشته باشند. ضمن آن که تمامی ابزار و مواد مورد نیاز برای تکمیل این دوره در طول هر درس ارائه خواهد شد. در این خصوص، کارشناسان سفیر شما را راهنمایی خواهند کرد.

آموزش کوتاه کردن موی موهاتی

ویژگی های کلیدی کوتاهی موی مردانه

قبل از آموزش حضوری برای کوتاهی موی مردانه موهاتی ، لازم است که ویژگی های کلیدی را در این خصوص در نظر داشته باشید. از آن جمله کسب  اطلاعات لازم، درباره مشاوره با مشتری و مدیریت انتظارات وی می باشد.

جلسه عملی حضوری شامل مواردی همچون روش شناسی موهای کوتاه، کارگاه عملی آموزش کوتاه کردن موی موهاتی ، گام به گام با مربی و تکنیک های گنجانده شده، شامل کار با قیچی می باشد. در این جا به راحتی مدل موهای مختلفی از جمه موهای موهاتی را آموزش خواهید دید.

اما نکته منفی این است که ریش تراش های برقی می توانند گران باشند و همیشه بهترین اصلاح را به شما نمی دهند. ریش تراش های تیغه و دستی، بر خلاف روش های اصلاح صورت با ماشین ، معمولاً اصلاح دقیق تری انجام می دهند، اما ممکن است هنوز برای فرزند شما مشکل بزرگی نباشد.

آموزش کوتاه کردن موی موهاتی

اهداف دوره آموزش کوتاه کردن موی موهاتی

تجهیز هنرآموز به دانش و مهارت های کاربردی برای ارائه خدمات اولیه در دوره آموزش کوتاه کردن موی موهاتی ، اهمیت دارد. با تکمیل این دوره، شرکت کنندگان دانش و مهارت در ارائه خدمات اولیه کوتاه کردن مو برای مردان را خواهند داشت و می توانند آنها را در محل کار اعمال کنند.  شرکت‌کنندگانی که تمام الزامات را برآورده می‌کنند، می توانند گواهی نامه معتبر مربوط به کوتاهی موی مردانه موهاتی و دیگر مدل های روز را دریافت کنند.

در آموزش نحوه کار با ماشین اصلاح ، گفته می شود که ضربه های ملایم کوتاه بهترین هستند. تیغ باید روی پوست سر بخورد. توئین خود را تشویق کنید تا در جهت رشد موها اصلاح کند تا از بریدگی جلوگیری شود. هنگامی که او به تیغ اطمینان بیشتری پیدا کرد، می‌تواند برای اصلاح دقیق‌تر موها، اقدام کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب