آموزش حرفه ای کراتین مو | دوره کراتینه کردن مو

آموزش حرفه ای کراتین مو | دوره کراتینه کردن مو

آموزش حرفه ای کراتین مو ، برای کسانی که دوست دارند آرایشگری را به صورت حرفه ای دنبال کنند، مهم است. باید گفت که داشتن موهای زیبا موهبتی است که هرکسی دوست دارد به آن دست یابد. این در حالی است که بسیاری از افراد، هر روز با موهای خود دست و پنجه نرم می کنند تا بتواند فرم مناسب و دلخواه خود را در موها ایجاد کنند. با پیشرفت های شگفت انگیز در صنعت زیبایی، درمان کراتینه می تواند راه حلی مناسب برای مردانی باشد که فرم دهی موها را می پسندند. در آموزشگاه آرایشگری سفیر، می توانید دوره کراتینه کردن مو را به صورت حرفه ای بیاموزید.

آموزش حرفه ای کراتین مو در سفیر

آموزش حرفه ای کراتین مو در سفیر

با آموزش حرفه ای کراتین مو در سفیر، می توانید به راحتی در آرایشگاه خود، فرم دهی کامل موی مردان را ایجاد کنید. در طول درمان کراتینه، کراتین به طور مصنوعی به مو اضافه می شود تا موها صاف، براق و بدون موخوره به نظر برسند. همین امر است که آن را در بین خانم ها و آقایان بسیار محبوب می کنند.

چنین درمان هایی نقاط متخلخل موهای شما را پر می کنند که به دلیل از دست دادن کراتین ایجاد شده اند. این موهای بیش از حد متخلخل باعث وز، گره خوردن و شکستگی می شوند. درمان کراتینه اساساً بازسازی مو با بازگرداندن پروتئین از دست رفته به تارهای مو است.

آموزش حرفه ای کراتین مو در سفیر

پیش فرآوری در دوره کراتینه کردن مو

پیش فرآوری در دوره کراتینه کردن مو را در ابتدای آموزش، خواهید داشت. اولین نکته ای که باید در نظر گرفته شود این است که کراتینه درمانی برای چه موهایی مناسب است. به گفته آرایشگران برجسته، موهایی با بافت مجعد یا وز برای انجام درمان کراتینه مناسب هستند. از سوی دیگر، موهای نازک و نسبتا صاف باید به طور کلی از درمان اجتناب کنند. این نکته در آموزش حرفه ای کراتین مو، اشاره می شود.

هزینه دوره کراتینه

در صورتی که به دنبال یادگیری این بخش از آموزش ها هستید، لازم است که با کارشناسان آموزشگاه آرایشگری مردانه سفیر مراجعه کرده و پیش از ثبت نام، هزینه دوره کراتینه را از آنها جویا شوید. به خاطر داشته باشید که این دوره، توسط اساتید مجرب و متخصص برگزار شده و تمامی تکنیک ها به خوبی، آموزش داده می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب