بهترین صابون ضد لک | صابون ضد لک خارجی | صابون روشن کننده

بهترین صابون ضد لک | صابون ضد لک خارجی | صابون روشن کننده

تقریباً همه افراد در یک مدت زمان کوتاهی، با یک سری از جوش ها دست و پنجه نرم می کنند. اما اگر جوش های مداوم را تجربه می کنید، ممکن است آکنه داشته باشید. با چنین بیماری پوستی رایجی، بسیاری از افراد، نیازمند توصیه های مراقبت از پوست هستند. بهترین صابون ضد لک و آکنه می تواند در این خصوص، موثر باشد. می توانید صابون ضد لک خارجی را تهیه کرده و به سلامت بیشتر پوست خود کمک کنید. این صابون روشن کننده ، می تواند درخشندگی را به پوست بازگرداند.

بهترین صابون ضد لک | صابون ضد لک خارجی | صابون روشن کننده

بهترین صابون گیاهی برای آکنه بادی شاپ

روغن درخت چای اغلب برای درمان لکه‌ های جوش استفاده می ‌شود، اما وقتی صحبت از پاک‌کننده ‌های عمومی به میان می‌آید، این شستشوی صورت و بهترین صابون ضد لک و آکنه پوست درخت چای، شامل روغن درخت چای به عنوان یک ماده رقیق شده است.

این یک ضد عفونی کننده موثر است و اثر ضد التهابی بر روی آکنه های باکتریایی و ملتهب دارد. این پاک کننده به طور خاص برای پوست های چرب و مستعد آکنه فرموله شده و مقرون به صرفه است. همچنین از The Body Shop نیز می آید، یک برند معروف برای محصولات مراقبت از پوست وگان می باشد.

صابون غیر کومدون زا Cetaphil Daily Facial Cleanser

این شوینده صورت و صابون روشن کننده پوست ، برای افرادی با پوست نرمال تا چرب عالی است و برای افراد با پوست حساس نیز به اندازه کافی ملایم است. این محصول، صورت شما را بدون از بین بردن رطوبت پوستتان تمیز می کند. پاک کننده غیر کومدوژنیک نیز در مقایسه با سایر فرمول های سازگار با پوست حساس نسبتاً ارزان است.

پاک کننده ROHTO Hadalabo Gokujun

این روغن پاک کننده ROHTO برای پاک کردن آلودگی های پوست فرموله شده است. شما می توانید از روغن بهترین صابون ضد لک برای پاکسازی پوست خود استفاده کنید همچنین بدون عطر است، بنابراین اگر با عطرهای قوی مشکل دارید، شما را آزار نخواهد داد.

پاک کننده روزانه آکنه کیت سامرویل ارادی

این صابون ضد لک خارجی محتوی گوگرد، ناخالصی ها را از بین می برد و منافذ شما را پاک می کند، در حالی که عسل و سبوس برنج قرمزی را آرام می کند. افزودن عصاره طبیعی جو دوسر نیز به از بین بردن چربی اضافی کمک می کند. این فرمول برای افرادی که پوست مستعد آکنه دارند و ممکن است نگران خشک شدن پوست خود با پاک کننده باشند، خوب است.

پاک کننده صورت آبرسان CeraVe

این یکی از بهترین صابون ضد لک بوده که با قیمتی مناسب ارائه می شود. در واقع، سرامیدها (لیپیدهای طبیعی موجود در پوست) در این پاک کننده به حفظ رطوبت پوست کمک می کنند، در حالی که اسید هیالورونیک رطوبت را جذب می کند. این شوینده برای پوست های خشک ملایم است، تحریک کننده نیست و بدون عطر است.

بهترین صابون ضد لک | صابون ضد لک خارجی | صابون روشن کننده

صابون لایه بردار Murad AHA/BHA

پاک کننده لایه بردار Murad AHA/BHA فاقد فتالات است و حاوی انواع لایه بردارهای اسیدی می باشد که به کشتن باکتری ها، پاک کردن منافذ پوستی و از بین بردن پوست مرده کمک می کند. همه اینها بدون خشک کردن پوست شما انجام می شود. با این حال، این صابون ضد لک خارجی ، به دلیل محتوای اسید بالا، برای استفاده روزمره نیست.

پاک کننده صبحگاهی ملایم COSRX

این پاک کننده با متعادل کردن pH پوست شما، واکنش های نامناسب پوست را به حداقل می رساند. با BHA ملایم و روغن درخت چای، برای لایه برداری منافذ و از بین بردن آلودگی، به عنوان بهترین صابون ضد لک و پاک کننده برای آکنه باکتریایی و پوست تحریک شده مفید است.

پاک کننده درمانی ماری ورونیک

این پاک کننده درمانی، برای درمان آکنه بزرگسالان و به حداقل رساندن جوش ها طراحی شده است. استفاده از سرکه سیب برای کمک به مبارزه با باکتری ها، به عنوان یک ضد عفونی کننده و پاک کننده منافذ پوستی ایمن عمل می کند. همچنین این صابون روشن کننده ، از فلورتین، یک ترکیب آلی که عمدتاً در سیب یافت می شود، استفاده می کند که می تواند التهاب را کاهش دهد. برای دریافت پوستی سالم و تمیز، از خدمات آموزشگاه آرایشگری سفیر کمک بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب