بهترین برندهای ترمیم کننده مو | کرم موی با کیفیت

بهترین برندهای ترمیم کننده مو

اگر از حالت دهنده های حرارتی استفاده می کنید یا موهای رنگ شده دارید، ممکن است نیاز به بهترین برندهای ترمیم کننده مو داشته باشید. ممکن است متوجه شوید که موهای شما پس از پاکسازی به راحتی در هم می ‌پیچد، درخشندگی خود را از دست داده و احساس خشکی می‌کنید. در موارد شدیدتر، ممکن است شکننده باشد و علائمی مانند دو شاخه شدن یا شکستگی را نشان دهد. استفاده از کرم موی با کیفیت می تواند در این خصوص، کمک موثری باشد.

تماس با ما

برندهای ترمیم کننده مو برای موهای آسیب دیده

در حالی که کوتاه کردن مو تنها راه برای از بین بردن آسیب دیدگی مو است، درمان مناسب از بهترین برندهای ترمیم کننده مو می تواند کمک زیادی به ترمیم و احیای موهای آسیب دیده کند. در اینجا لیستی از کرم موی با کیفیت آورده شده است.

بهترین برندهای ترمیم کننده مو

ترمیم کننده اولاپلکس

این ترمیم کننده محصولی فوق العاده برای درمان موهای آسیب دیده است. جدیدترین مرطوب کننده اولاپلکس، یک درمان و نرم کننده عمیق است که روی انواع موها برای تقویت پیوندهای شکننده عمل می کند. این ماسک با ترکیبی از برندهای معروف، به ترمیم انواع آسیب ها کمک می کند و موها را به وضوح سالم تر نشان می دهد.

کرم موی Reconstituant Masque Kérastase Genesis

کرم موی جنسیس کراستاز از آنتی اکسیدان ها برای کمک به مبارزه با آلاینده های محیطی مانند گرما استفاده می کند که می تواند به مو آسیب برساند و آن را ضعیف کند. این کرم مو، نه تنها موها را نرم می کند، بلکه به طور همزمان شکستگی مو را از ریشه تا نوک کاهش می دهد

بهترین برندهای ترمیم کننده مو

ترمیم کننده Blondifier Expert Serie L'Oréal Professionnel

این که یکی از بهترین برندهای ترمیم کننده مو می باشد، می تواند بر سلامت موها موثر باشد. کرم بلوند فایر لورآل برای احیای درخشندگی موهای روشن فرموله شده است. غنی شده با مواد غذایی فوق العاده مانند Acai Berry، فرمول غنی از آنتی اکسیدان به حفظ رطوبت، صاف و سالم مو کمک می کند.

کرم Olaplex No.3 Hair Perfector

با این کرم موی با کیفیت ، موهای خود را تقویت و ترمیم کنید. یک سازنده پیوند در خانه که از همان ماده فعال موجود در تمام محصولات حرفه ای اولاپلکس استفاده می کند. مناسب برای انواع مو، فرمول نوآورانه در سطح مولکولی برای احیا و بازسازی رشته های خشک و آسیب دیده که به دلیل اثرات شیمیایی، حرارتی و مکانیکی شکسته شده اند، کار می کند.

ترمیم کننده مو L'Oreal Professionnel

ترمیم کننده L’Oreal Professionnel به طور ویژه برای کمک به تقویت موهای آسیب دیده طراحی شده است. این کرم مو با بیوتین و ویتامین B6 غنی شده که به دلیل خواص ترمیم کنندگی شناخته شده است. این درمان به گونه‌ای طراحی شده است که شکستگی و دو شاخه شدن انتهای مو را هدف قرار دهد تا ظاهری سالم به مو بدهد و گره‌زدایی را آسان‌تر کند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب