بهترین سرم موی کراتینه | سرم موی گیاهی مردانه | قیمت سرم موی کراتینه

بهترین سرم موی کراتینه

هیچ کس از داشتن موهای وز و خشک و کدر لذت نمی برد، به همین دلیل است که مردم گاهی اوقات به درمان کراتینه روی می آورند. کراتینه درمانی، روشی است که در سالن‌ها با استفاده از مواد شیمیایی انجام می‌شود تا موهای شما صاف‌تر و براق‌تر شود. استفاده از بهترین سرم موی کراتینه می تواند یک راه حل مناسب برای شما باشد. سرم موی گیاهی مردانه ، قادر است تا موهای شما را همواره صاف و درخشان نگاه دارد. قیمت سرم موی کراتینه را از آموزشگاه آرایشگری سفیر دریافت کنید.

بهترین سرم موی کراتینه

بهترین انتخاب ها برای کراتینه مو

Keratin Research درمان کراتینه موی برزیلی

این محصول به مدت 4 تا 6 ماه موهای شما را صاف می کند و با روغن آرگان، روغن نارگیل، پروتئین ها و اسید آمینه فرموله شده است تا به موهای شما کمک کند تا سریع و درخشان شوند. کل فرآیند بسته به بلندی موهای شما حدود 90 تا 150 دقیقه طول می کشد. این محصول با قیمت 30 دلار به فروش می رسد و به عنوان بهترین سرم موی کراتینه مطرح است.

ماسک مو ترمیم کننده کراتینه Intence

این ماسک مو عالی است. زیرا می توانید تا زمانی که نتیجه دلخواه خود را مشاهده می کنید از آن استفاده مجدد نمایید. این محصول که سرم موی گیاهی مردانه می باشد،  با پنتانول ترکیب شده است، ماده ای که به تقویت اثرات کراتین در موهای شما کمک می کند تا سه برابر بیشتر دوام بیاورد. برای موهایی که توسط محصولات حرارتی یا رنگ مو آسیب دیده اند عالی است و با قیمت سرم موی کراتینه 19 دلار به فروش می رسد.

درمان کراتینه برزیلی حرفه ای Kerazon

اگر می‌خواهید یک درمان کراتینه واقعاً شدید بدون مراجعه به سالن انجام دهید، این بهترین گزینه برای شماست. شامل سه مرحله و محصول مختلف است. یک شامپو به عنوان بهترین سرم موی کراتینه ، یک درمان کراتینه برزیلی و یک ماسک موی فشرده است. کل سیستم برای یک تا دو درمان مناسب است.

ماسک مو ویتامین کراتینه

این ماسک عالی است زیرا می‌توانید هر چند وقت یکبار که احساس کردید موهایتان کدر یا وز می‌شوند از آن استفاده کنید. اساساً بدون وزن است، بنابراین موهای شما را سنگین نمی کند یا آنها را چرب نمی نماید، بهترین ماسک است که می تواند موهای شما را صاف و درخشان کند.

روغن شفابخش کراتینه مو L’ANZA

این روغن درمانی شفابخش، فوق العاده است، زیرا به مبارزه با موخوره و صاف کردن موها کمک می کند و در عین حال به تقویت تارهای شما توجه دارد. این سرم موی گیاهی مردانه منعطف و قابل ساخت است بدون اینکه موها را سنگین کند، به حجم می‌افزاید. برای استفاده کافی است چند قطره را روی موهای مرطوب یا خشک بمالید و سپس به دلخواه حالت دهید. می توانید این محصول را با قیمت 26 دلار خرید کنید. در این خصوص، راهنمایی های لازم را از آموزشگاه آرایشگری سفیر بخواهید.

بهترین سرم موی کراتینه

ماسک موی بلند مارک آنتونی برای موهای آسیب دیده خشک

این ماسک به دلایل زیادی مورد توجه بسیاری از افراد در سطح جهان است. اما نکته اصلی این است که فوق العاده موثر عمل می کند. می توانید هر زمان که احساس کردید به بهترین سرم موی کراتینه نیاز دارید دوباره آن را به کار ببرید. این محصول با ترکیبات عالی از جمله آووکادو و روغن آرگان فرموله شده است که به رساندن رطوبت شدید به موها های شما کمک می کند. حتی بهتر از آن، این محصول بدون سولفات است و با قیمت سرم موی کراتینه 9 دلار به فروش می رسد.

 درمان صاف کننده CHI Keratin K-Trix 5

این درمان کراتینه، شگفت انگیز فوق العاده مقرون به صرفه است. از نظر حرارتی فعال می‌شود، بنابراین، پس از آن که این محصول را اعمال می‌کنید و سپس حرارت را از اتوی حالت دهنده اضافه می نمایید تا به محکم شدن فرمول در مو، مهر و موم شدن کوتیکول و حفظ رطوبت کمک کند. بهترین بخش سرم موی گیاهی مردانه این است که به جای اینکه، حالتی به یکباره به موهای شما بدهد، به تدریج پروتئین ها را آزاد می کند و در نتیجه درمان طولانی مدتی دارد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب