بهترین صابون برای جوش صورت | قیمت صابون مخصوص جوش صورت | صابون خوب برای جوش صورت

بهترین صابون برای جوش صورت

هنگامی که به دنبال صابون برای آکنه هستید، ممکن است بخواهید به دنبال مواد طبیعی پاک کننده آکنه مانند روغن درخت چای نیز باشید تا پوست خود را ملایم تر کنید. بهترین صابون برای جوش صورت می تواند همراه با ترکیبات کلیدی، رایحه، فرم، نوع پوست هدفمند و قیمت صابون مخصوص جوش صورت بررسی شود. می توانید صابون خوب برای جوش صورت را با راهنمایی کارشناسان آموزشگاه آرایشگری سفیر دریافت کنید.

بهترین صابون برای جوش صورت

پاک کننده صورت آبرسان CeraVe

پاک کننده صورت آبرسان CeraVe ، به عنوان بهترین صابون برای جوش صورت مطرح است. زیرا با اسید هیالورونیک و سرامیدها برای متعادل کردن پوست فرموله شده است. این صابون در حالی که مرطوب می کند، پاک می شود و به پوست شما کمک می کند تا مانع طبیعی خود را حفظ کند.

همچنین بدون عطر، غیر کومدون زا است و برای پاکسازی همه چیز از آرایش گرفته تا آلودگی و زباله های روزمره محیطی خوب است. از آنجایی که حاوی ترکیبات خشن آکنه مانند اسید سالیسیلیک یا بنزوئیل پراکسید نیست، نباید پوست حساس را نیز تحریک کند.

نوار پاک کننده ملایم Cetaphil

هنگامی که به یک محصول ارزان قیمت و راحت نیاز دارید که بتواند جوش ها را در هر نقطه از بدن شما پاک کند، به نوار پاک کننده ملایم Cetaphil فکر کنید. صابون خوب برای جوش صورت آنقدر ملایم است که اساساً همه می توانند از آن استفاده کنند، زیرا به عنوان یک غیر صابون در نظر گرفته می شود. این بدان معناست که عاری از مواد سورفکتانت خشن است که می تواند پوست ظریف را تحریک و ملتهب کند.

شکل نواری این صابون استفاده از آن را طولانی تر می کند و آن را مقرون به صرفه نگه می دارد و می توان از آن در تمام بدن، به ویژه مناطقی مانند پشت و سینه استفاده کرد. قیمت صابون مخصوص جوش صورت را از سفیر بپرسید.

صابون ذغالی و گل دریای مرده Aspen Kay Naturals

بحث صابون مایع در مقابل صابون یک بحث جذاب است، زیرا برخی از افراد نظرات بسیار قوی در مورد این موضوع دارند. از نقطه نظر اثربخشی، تفاوت بسیار کمی وجود دارد. هم میکروارگانیسم ها را می کشند و هم به طور موثر این کار را انجام می دهند و هر دو حاوی مواد اولیه مورد نیاز برای تمیز کردن را دارند.

اگر تصمیم گرفته‌اید از بهترین صابون برای جوش صورت استفاده کنید، Aspen Kay Naturals برای انواع پوست و ترکیبات عاری از مواد شیمیایی مانند گل معدنی دریای مرده، زغال فعال، کره شی تصفیه‌نشده، روغن زیتون فوق بکر، روغن آفتابگردان و … فرموله شده است. این نه تنها برای افرادی که پوست حساس و لطیف دارند بی خطر است، بلکه ممکن است به افراد مبتلا به آکنه، پسوریازیس یا اگزما و سایر بیماری های پوستی کمک کند تا در طول زمان پوست سالم تری داشته باشند.

بهترین صابون برای جوش صورت

Humane Benzoyl Peroxide 10%

پوست شما می تواند فرمولاسیون قوی تری از مواد تشکیل دهنده آکنه را نسبت به پوست صورتتان تحمل کند، بنابراین اگر با جوش های پشت، سینه یا سایر اندام هایتان دست و پنجه نرم می کنید، می توانید صابون خوب برای جوش صورت با درصد بیشتری از مواد ضد آکنه را انتخاب کنید. این شستشوی بدن و صورت Humane با 10 درصد بنزوئیل پراکسید ساخته شده است که درصد بالاتری از بنزوئیل پراکسید نسبت به میانگین 2.5 درصد در اکثر محصولات ضد آکنه است.

پاک کننده CeraVe Renewing SA

خشکی پوست و آکنه اغلب دست به دست هم می دهند، اما داشتن هر دو بیماری پوستی نیز درمان آکنه را دشوار می کند. اکثر محصولاتی که برای مبارزه با جوش ها طراحی شده اند، به طور طبیعی خشک می شوند که خشکی پوست را بدتر می کند و به نوبه خود باعث ایجاد جوش های بیشتر می شود.

با این حال، آنچه ما در مورد پاک‌کننده CeraVe Renewing SA می دانیم این است که تنها به درصد کمی از اسید سالیسیلیک برای مبارزه با جوش‌ها متکی است، به این معنی که معمولاً برای پوست‌های خشک شده کمتر خشک و تحریک‌کننده است و از بهترین صابون برای جوش صورت به شمار می آید.

می توان گفت که سالیسیلیک اسید یک اسید بتا هیدروکسی است که فولیکولوتروپیک است، به این معنی که می تواند با موفقیت به فولیکول مو در جایی که آکنه شروع می شود نفوذ کند. این احتمالاً رایج‌ترین درمان «لکه‌ای» برای ضایعات آکنه در کنار بنزوئیل پراکسید است، اما نسبت به پراکسید بنزوئیل روی پوست کمتر تحریک‌کننده می باشد.

این پاک کننده علاوه بر قدرت مبارزه با آکنه، پوست شما را با اسید هیالورونیک، نیاسینامید و سرامیدها مرطوب و ترمیم می کند و آن را سالم تر از همیشه نشان می دهد که صابون خوب برای جوش صورت به شمار می آید. می توانید مشاوره های لازم در این خصوص را از سفیر دریافت کرده و برای قیمت صابون مخصوص جوش صورت راهنمایی بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب