بهترین ترمیم کننده جای جوش | قیمت ترمیم کننده جای جوش | کرم ترمیم کننده جای جوش

بهترین ترمیم کننده جای جوش

در ابتدا باید اشاره کنیم که درمان ‌های جای جوش و اسکار آکنه، معمولاً فشرده هستند. بهترین نتایج از لیزر، تزریق و ترمیم کننده ها به دست می‌آید که توسط متخصصان پزشکی انجام می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید ظاهر پوست خود را بهبود ببخشید، می‌توانید بهترین ترمیم کننده جای جوش را در نظر بگیرید. ضمن آنکه می توانید قیمت ترمیم کننده جای جوش را از آموزشگاه آرایشگری سفیر ، دریافت نمایید.

خرید ترمیم کننده جای جوش

در حالی که هایپرپیگمانتاسیون می تواند خود به خود در عرض 12 ماه محو شود، اسکارهای آکنه تغییرات بافتی دائمی مانند برآمدگی ها و زبری هستند. از آنجایی که افرادی که دارای رنگ پوست تیره تر هستند به طور طبیعی ملانین بیشتری در پوست خود دارند، به احتمال زیاد به دلیل مشکلات پوستی التهابی فوق الذکر، دچار هیپرپیگمانتاسیون می شوند که خرید ترمیم کننده جای جوش مناسب، برای آنان ضرورت دارد.

التهاب ناشی از جوش‌های سر سیاه، سر سفید و آکنه‌های کیستیک و یا جوش‌های بزرگ و گاهی دردناک، می‌تواند به بافت پوست آسیب برساند و منجر به زخم ‌های آکنه نیز شود. بهترین راه برای جلوگیری از اسکار آکنه، درمان و پیشگیری از بروز جوش با بهترین ترمیم کننده جای جوش در وهله اول است.

صدها محصول ضد جوش در بازار وجود دارد که شامل شوینده های صورت ، درمان لکه های آکنه و ضد آفتاب های مناسب است. اگر برای ایجاد یک برنامه روتین به کمک نیاز دارید یا فقط راهنمایی حرفه‌ای می‌خواهید، می توانید با کارشناسان سفیر مشورت کنید.

بهترین ترمیم کننده جای جوش

درمان جای جوش

در درمان‌ جای جوش سر سیاه، اسید سالیسیلیک گزینه ای مناسب است که چربی را حل می‌کند، منافذ را باز کرده و از تجمع آن جلوگیری می‌کند. همچنین، آزلائیک اسید، تیروزیناز، آنزیمی که رنگدانه در پوست ایجاد می کند و تولید باکتری های عامل آکنه را کاهش می دهد، مهار می کند که در بهترین ترمیم کننده جای جوش ، استفاده شده است.

این را نیز باید در نظر گرفت که محصولات رتینول یک مشتق از ویتامین A است که لایه برداری پوست را افزایش می دهد و از آکنه جلوگیری می کند. همچنین باعث افزایش گردش سلول های پوست و تولید کلاژن می شود و به درمان هایپرپیگمانتاسیون پس از آکنه و به حداقل رساندن ظاهر اسکارهای آکنه فعلی کمک می کند.

اسیدهای آلفا هیدروکسی (AHA) منافذ را باز می‌کنند و پوست را لایه‌برداری می‌کنند، بنابراین آکنه را کاهش می‌دهند، بافت ناهموار پوست را برطرف می‌کنند و از تشکیل برخی اسکارهای آکنه و بهبود زخم‌های موجود در پوست جلوگیری می‌کنند که با کمک بهترین ترمیم کننده جای جوش ، قابل انجام است. این را نیز باید افزود که ویتامین C یک آنتی اکسیدان قوی است که می تواند به کاهش قرمزی و رنگدانه های ناشی از اسکار آکنه کمک کند. همچنین در جلوگیری از ایجاد برخی از اسکارهای آکنه موثر است.

بهترین ترمیم کننده جای جوش

ترمیم کننده های قوی جای جوش

به عبارت ساده، درمان اسکار آکنه با ترمیم کننده های قوی جای جوش ، نیازمند کار توسط متخصصان پزشکی است. با این حال، کاهش علائم آکنه را می توان به راحتی در خانه انجام داد. اگر می خواهید ظاهر اسکار آکنه را به حداقل برسانید، درمان های مفیدی مانند آداپالن، رتینول و AHA ها را در میان بهترین ترمیم کننده جای جوش در نظر بگیرید.

ژل دیفرین حاوی آداپالن

ژل دیفرین پرفروش‌ترین محصول مراقبت از پوست است که حاوی آداپالن می باشد که به عنوان ماده‌ای شناخته شده است که از جوش‌ها جلوگیری می‌کند، آکنه را درمان می‌کند و جای جوش را بهبود می‌بخشد. برای شروع فقط چند بار در هفته از آن استفاده کنید و در صورت لزوم، میزان مصرف را به یک بار در روز افزایش دهید. قیمت ترمیم کننده جای جوش ،  12.29 دلار است.

سرم آلفا-اچ پاور پیل

ترتینوئین، یک رتینوئید قوی و یک جایگزین بدون نسخه، سرم رتینول است، زیرا هر دو محصول می توانند کلاژن ناشی از التهاب آکنه را بازسازی کنند. به عنوان بهترین ترمیم کننده جای جوش، لایه برداری با سرم رتینول آلفا-اچ پاور پیل، 0.5 درصد رتینول را با 14 درصد اسید گلیکولیک ترکیب می کند. این یک AHA که به درخشش پوست کمک می کند. سرم رتینول آلفا-اچ، یکی از محصولات موثر است که با قیمت 105.00 دلار عرضه می شود.

کرم رتینول Drunk Elephant A-Passioni

Drunk Elephant یک ترمیم کننده محبوب در برند مراقبت از پوست است. A-Passioni علاوه بر ترکیبی از 1 درصد رتینول و پپتیدهای ضد پیری، دارای ویتامین F است که برای کمک به بهبود بافت پوست شناخته شده است. همچنین با ترکیبات آبرسان روغن‌های مارولا و جوجوبا ، برای کمک به جلوگیری از خشکی ساخته شده است. این بهترین ترمیم کننده جای جوش است که با قیمت ترمیم کننده جای جوش 74.00 دلار فروخته می شود.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب