کاربردهای برس حرارتی | بهترین مارک برس حرارتی | طرز استفاده از برس حرارتی

کاربردهای برس حرارتی

آیا تا به حال وارد یک مغازه لوازم آرایشی شده اید و متوجه شده اید که چرا انواع مختلفی از برس ها وجود دارد، در حالی که در ظاهر، برس های حرارتی به یک شکل هستند؟ این یک تصور اشتباه است. هر نوع برس مو، معمولاً هدف و عملکرد متفاوتی برای موهای شما دارد. کاربردهای برس حرارتی ، بسته به شکل، بافت مو و محل قرارگیری موها متفاوت است و بهترین مارک برس حرارتی عملکردهای مختلفی را برای موهای شما ارائه می دهند. آشنایی با طرز استفاده از برس حرارتی ، می تواند بهترین ظاهر مو را برای شما به ارمغان آورد.

کاربردهای برس حرارتی

برس حرارتی:

برس حرارتی برای سشوار مناسب هستند. زیرا از موادی ساخته شده‌اند که به حفظ گرما در هسته برس کمک می‌کنند و در صورت اتصال با سشوار، حالت دادن به موها را آسان‌تر می‌کنند.

برس پارویی:

تقریباً همه انواع مو از قبیل موهای صاف، گره خورده یا مجعد می توانند از استفاده از این نوع برس سود ببرند. برس های پارویی دارای موهای بلندی هستند که می توانند به باز کردن گره ها کمک کنند. بهترین مارک برس حرارتی عالی هستند زیرا دارای نوک توپی نایلونی می باشند که پوست سر شما را برای یک اثر ماساژ ملایم تحریک می کند.

قلم مویی:

استفاده از برس موی قلم مویی، فواید زیادی برای مو دارد. این نوع برس دارای ویژگی‌های متعددی است که موها را شگفت‌انگیز و سالم نشان می‌دهد. برخی از مزایا و کاربردهای برس حرارتی از این نوع شامل این است که آنها اجازه نمی دهند موهای شما کثیف، چرب یا خیس به نظر برسند.

آنها به موها استحکام، لطافت و درخشندگی سالم می بخشند و از ریزش مو جلوگیری می کنند. ضمن آن که آنها از شر الکتریسیته ساکن موهای شما خلاص می شوند. طرز استفاده از برس حرارتی را از آموزشگاه آرایشگری سفیر بپرسید تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

 برس گره گشایی:

موها وقتی خیس هستند ظریف و تا حدودی شکننده هستند. به همین دلیل، چیزی که هنگام استفاده از آن می خواهید، جلوگیری از شکستگی است. توصیه می شود که از یک برس با موهای پلاستیکی انعطاف پذیر استفاده کنید که به اندازه کافی از هم فاصله دارند تا حتی سخت ترین میله ها را بدون کشیدن باز کند. در بهترین مارک برس حرارتی دندان‌ های انعطاف ‌پذیر به آرامی گره ‌ها را باز می‌کنند و کوتیکول موهای شما را بدون کشیدن یا ایجاد آسیب صاف می‌کنند.

برس موی مخلوط:

یک برس موی مخلوط برای موهای متوسط ​​تا ضخیم عالی است. برس موی مخلوط از ترکیبی از موهای طبیعی و مواد مصنوعی مانند نایلون ساخته شده است و واقعاً بهترین محصول است.

کاربردهای برس حرارتی

استفاده از برس موی حرارتی

چه یک متخصص آرایش مو باشید یا یک تازه کار، استفاده از برس حرارتی آسان است. برای استفاده از این نوع از برس، فقط این مراحل ساده را دنبال کنید:

در طرز استفاده از برس حرارتی ، با موهای مرطوب شروع کنید. قبل از استفاده از برس حرارتی مطمئن شوید که موهایتان حداقل 80 درصد خشک است. این کار آسیب حرارتی را به حداقل می ‌رساند و اطمینان حاصل می ‌کند که هنگام حالت دادن موهای شما کاملاً خشک می‌شود که به معنای وز شدن کمتر است.

موهای خود را در برابر حرارت حفاظت کنید. موهای خود را با محصولی که برای نوع موی شما طراحی شده است، آماده کنید. برای نتایج مطلوب، موهای خود را به 4-5 قسمت تقسیم کرده و آنها را با گیره محکم کنید. کار به صورت تکه‌ای به شما کمک می‌کند تا از برس زدن چندین بار روی یک مو جلوگیری کنید.

برس حرارتی خود را به برق وصل کنید و بگذارید تا در دمای دلخواه شما گرم شود. در بخش های کوچک کار کنید، به آرامی از ریشه تا نوک موها را برس بزنید. برای حجم بیشتر، در حالی که برس را روی موها حرکت می دهید، هر بخش را به سمت بالا بلند کرده و از سر خود دور کنید. کاربردهای برس حرارتی می تواند به شما کمک کند تا همواره ظاهری آراسته داشته باشید. در صورتی که برای تهیه آن، نیاز به راهنمایی دارید، با کارشناسان آموزشگاه آرایشگری سفیر، مشورت کنید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on pinterest

آخرین مطالب