لیست دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه | ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان

لیست دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه | ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان

لیست دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه ، مطابق با استانداردهای تعیین شده در سطوح مختلف تهیه می شود. دوره های آرایشگری که هنرآموزان را برای دریافت مجوز آرایشگاه آماده می کند، مطابق با برنامه های تعیین شده بوده و مهارت های لازم را برای آنها فراهم می کند. این باعث می شود تا بتوانند در آینده نیز آموزشگاه آرایشگری خود را راه اندازی کنند. برای ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان سفیر، می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

مراقبت از مو در دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری

هنرآموزان نحوه ارزیابی مراقبت از مو در دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری را یاد می گیرند. این دوره ها، دستورالعمل انواع مختلف مو، شامپو و درمان پوست سر را پوشش می دهد. تکنیک های صحیح ماساژ پوست سر، بهداشت، شامپو زدن و دراپینگ آموزش داده می شود. داوطلبان، همچنین می آموزند که از کدام شامپو و محصولات آبکشی برای انواع مختلف مو استفاده کنند.

لیست دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه | ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان

دوره کوتاه کردن و مدل دادن موی مردانه

دوره کوتاه کردن و مدل دادن موی مردانه، بر روی سبک ها و مسائل خاص مرتبط با مدل موی مردانه تمرکز دارد. دانش آموزان یاد می گیرند که الگوهای رشد موهای سر و صورت را تجزیه و تحلیل کنند. برش‌های ریش و سبیل، کوتاهی مو در نظر گرفته شده است. تکنیک های خاصی مانند برش با تیغ و قیچی بر روی شانه نیز آموزش داده می شود.

دوره مقدماتی رنگ مو در دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری

این برنامه در دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری ، اصول تئوری رنگ را در ارتباط با مو پوشش می دهد. اقدامات احتیاطی ایمنی رنگ، تجزیه و تحلیل پوست سر و مو، اصلاح رنگ و تکنیک های استفاده از پراکسید هیدروژن، همراه با روش های رنگ آمیزی و روشن کردن مو مورد بحث قرار گرفته است. هنرآموزان روی مدل‌هایی کار می‌کنند تا رنگ و روشن کردن مو را تمرین کنند و یاد بگیرند که از مواد شیمیایی و محصولات مختلف استفاده کنند.

لیست دوره های آموزشی در آموزشگاه آرایشگری مردانه

ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان

در صورتی که تصمیم دارید برای آموزش انواع اصلاح صورت، کوتاهی مو، صاف و رنگ کردن مو و دیگر تکنیک های آموزشی در آرایشگاه مردانه، اقدام کنید، می توانید برای ثبت نام در آموزشگاه آرایش مردان با کارشناسان سفیر تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب