مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه | هزینه دوره پیرایش

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه | هزینه دوره پیرایش

اگر به دنبال آموزشگاه معتبر برای آرایشگری هستید و می خواهید بدانید مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه در سطوح مختلف چقدر است، می توانید با کارشناسان آموزشگاه سفیر تماس بگیرید. آنها به شما هزینه دوره پیرایش و دیگر دوره های آموزشی را خواهند گفت.

هزینه دوره پیرایش

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه در پیرایش مردانه

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه در پیرایش مردانه، برحسب اینکه درجه یک یا دو باشد متفاوت است. در دوره درجه یک، شما می توانید یکی از چهار شعبه سفیر را در سطح شهر انتخاب کنید. یکی از مزیت های این دوره آن است که می توانید هزینه دوره پیرایش را به صورت اقساطی پرداخت کرده و مدل های رایگان در اختیار داشته باشید. در این دوره، مهارت و تخصص لازم را در خصوص استفاده از قیچی، تیغ و دیگر ابزارها و مواد مصرفی کسب خواهید کرد.

پیرایش مردانه درجه دو

اما در پیرایش مردانه درجه دو، شما در هفت جلسه، تکنیک های مختلفی را از پایه تا پیشرفته در خصوص حرکات کوتاهی مو با قیچی و شانه و ماشین خواهید آموخت و استفاده از ابزارهایی همچون سشوار و اتوی مو را یاد می گیرید. همچنین، استفاده مناسب از انواع مواد حالت دهنده همچون ژل مو و اسپری فیکساتور را آموزش دیده و سپس به صورت عملی، زیر نظر مربیان، برای انجام کوتاهی موی سر و … اقدام می کنید.

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه ترمیم مو

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه ترميم مو، پس از گذراندن دوره های قبلی در نظر گرفته می شود. در این دوره خواهید آموخت که چگونه ساختمان پوست سر و موی مشتریان را شناخته و انواع رنگ و مدل، فر و … را روی سر مشتریان اجرا کنید. کسب این مهارت می تواند از شما یک آرایشگر حرفه ای بسازد.

مدت زمان آموزش آرایشگری مردانه

گریم داماد

یکی از دوره های جذاب و پردرآمد در آرایشگری مردانه، گریم داماد است که در آن، آماده سازی پوست صورت ، شناخت ساختمان پوست، پاک کردن مواد از روی چهره و … به هنرجویان آموزش داده خواهد شد تا بتوانند با تکیه بر متدهای روز، بهترین گریم را برای دامادهای جذاب اجرا کنند.

هزینه دوره پیرایش

هزینه دوره پیرایش، ترمیم کنندگی و انواع گریم ها را می توانید از کارشناسان آموزشگاه آرایشگری سفیر سوال کنید. با ثبت نام در این دوره های مبتدی تا پیشرفته، شغل آینده خود را تضمین خواهید کرد.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب