نحوه مراقبت از سر طاس | راه های مراقبت از سر تراشیده شده

مراقبت از سر طاس

هنگامی که تصمیم می گیرید موهای سر خود را بتراشید، باید نحوه مراقبت از سر طاس را نیز بیاموزید. خوشبختانه راه های مراقبت از سر تراشیده شده با این شش نکته آسان است. در صورتی که می خواهید به آرایشگری ماهر تبدیل شوید، می توانید این نکات کلیدی را در دوره های آموزشی سفیر بیاموزید.

مراقبت از سر طاس

فرقی نمی ‌کند اخیراً اصلاح کرده ‌اید یا سال‌هاست که ظاهر بدون مو داشته ‌اید، آیا بهترین روش ‌های مراقبت از سر طاس را می‌ شناسید؟ شما می توانید این نکات را مطالعه کرده و برای دریافت راهنمایی های بیشتر، با کارشناسان سفیر در تماس باشید:

مراقبت از سر طاس

استفاده از شامپو و نرم کننده

این موهای ریز روی سر شما ممکن است به سختی دیده شوند، اما هنوز هم به مراقبت نیاز دارند! روغن‌ ها و کثیفی ‌ها می ‌توانند روی پوست سر طاس جمع شوند، بنابراین هنگام دوش گرفتن حتما از شامپو استفاده کنید و از نرم ‌کننده ‌های مرطوب ‌کننده استفاده نمایید تا پوسته پوسته نشود.

مراقبت از سر طاس در برابر نور خورشید

یکی از مهم ترین توصیه های کارشناسان، مراقبت از سر طاس در برابر نور خورشید است. مو، پوست سر شما را محافظت می کند. اکنون که عایق کمتری در روی پوست سر خود دارید، ممکن است لازم باشد که توجه بیشتری به آب و هوا دارید. بهتر است در روزهای آفتابی، از کرم ضد آفتاب استفاده کرده و کلاه بپوشید.

نگهداشتن مو به صورت هیدراته و مرطوب

مخصوصاً در ماه‌ های خشک زمستان، یا زمانی که سرتان کمی بیش از حد آفتاب خورده است، پوست سرتان می‌تواند خشک و خشن شود. با نوشیدن آب فراوان و استفاده از یک مرطوب کننده پوست حساس روی سر خود هیدراته کنید.

مراقبت از سر طاس

ماساژ پوست سر از راه های مراقبت از سر تراشیده شده

ماساژ پوست سر از راه های مراقبت از سر تراشیده شده می تواند مفید باشد. تحریک پوست سر جریان خون خوب را افزایش می دهد و رشد موهای سالم را تشویق می کند.

آموزش مراقبت از سر طاس

می توانید برای آموزش مراقبت از سر طاس، در دوره های آموزشگاه آرایشگری سفیر شرکت کرده و تکنیک های لازم در این خصوص را بیاموزید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *