ریباندینگ موی مردانه | هزینه صاف کردن موهای آقایان

ریباندینگ موی مردانه | هزینه صاف کردن موهای آقایان

ریباندینگ موی مردانه، فرآیند شیمیایی محسوب می شود که می تواند باعث تغییر بافت های طبیعی مو شده و آنها را صاف نماید. این روش به طور معمول، توسط کسانی انجام می شود که دارای مجوز در آرایشگری هستند. همچنین، هزینه صاف کردن موهای آقایان، بستگی به این دارد که کدام سالن را انتخاب می کنید، اینکه آیا مواد غیر سمی را که اغلب گران تر هستند، مورد استفاده قرار می دهد و اینکه موهای شما چقدر بلند بوده و به خوبی نگهداری شده است.

ریباندینگ موی مردانه

ریباندینگ موی مردانه چگونه کار می کند؟

ریباندینگ موی مردانه، راهی برای صاف کردن موها با استفاده از مواد شیمیایی قوی است. فرآیند چندین ساعت طول می کشد. آب باعث می شود تا مولکوهای کراتین و پیوندهای هیدروژنی در موها شکسته شود. سپس فرمالدئید ساختار جدیدی در موها ایجاد کرده و آن ها را صاف می کند که کاملا طبیعی به نظر می رسد.

فرآیند صاف کردن موها

در فرآیند صاف کردن موها، آرایشگر موها را شسته و اجازه می دهد تا در دمای طبیعی خشک شده و بافت طبیعی مو ایجاد شود. این کار می تواند آلودگی های مو را از بین برده و نوع بافت طبیعی موهایتان را به آرایشگر نشان دهد. شما می توانید پیش از هر اقدامی، هزینه صاف کردن موهای آقایان را با مواد درجه یک از کارشناسان سفیر سوال کنید.

سپس، آرایشگر همانند مراحل سشوار کشیدن یا رنگ کردن مو، رشته های مو را کم کم برداشته و با کرم مخصوصی آغشته می کند. این محصول ریباندینگ موی مردانه، بایستی به مدت 30 دقیقه روی موها باقی بماند.  به جهت این که این مرحله باعث شکستن سطح سلولی کوتیکول مو می شود، لازم است برای جلوگیری از پوست و موی سر، مراحل با دقت نظارت شود.

در نهایت، با یک ابزار مخصوص صاف کردن مو، حالت می دهد. سپس آرایشگر دوباره موها را آبکشی کرده و با سشوار خشک می کند تا برای اعمال لوسیون کراتین روی موهای شما آماده شود. در مرحله نهایی، برای از بین بردن خنثی کننده و کراتین، موها آبکشی خواهد شد.

ریباندینگ موی مردانه

هزینه صاف کردن موهای آقایان

هزینه صاف کردن موهای آقایان را می توانید از کارشناسان حرفه ای و مجرب سفیر سوال کنید. توجه کنید که برخی از فروشندگان، ادعا می کنند محصولات صاف کننده فاقد فرمالدئید هستند، اما تقریباً هر فرمول حالت دهنده ای، گازهای قدرتمندی را آزاد می کند که از نظر شیمیایی شبیه فرمالدئید هستند.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *