آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه | متدهای نوین آرایشگری مردان

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه | متدهای نوین آرایشگری مردان

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه برای انتخاب مدل مو می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد. شما باید در نظر داشته باشید که مشتری چه نوع مویی دارد، فرم صورت چگونه است و چقدر می خواهد شیک به نظر برسد. اما خوشبختانه متدهای نوین آرایشگری مردان، برای مدل موی شیک مردانه مطابق با جدیدترین ترندها وجود دارد. در صورتی که تصمیم دارید به عنوان یک آرایشگر فعالیت کنید، می توانید در کلاس های آموزشگاه آرایشگری سفیر شرکت کنید.

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه در سفیر

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه در سفیر به شما کمک می کند تا به صورت حرفه ای در این شغل فعالیت کنید. تعداد زیادی مدل موی عالی برای مردان وجود دارد، اما دانستن اینکه کدام یک از آن ‌ها محبوب‌تر هستند، می‌تواند سخت باشد.

از برش های کلاسیک مانند کویف و قسمت کناری گرفته تا سبک های مدرن مانند پومپادور، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. اگر به دنبال یک مدل موی جدید شیک یا یکی از بهترین مدل‌های موی مردانه در سال 2022 هستید، به این لیست از محبوب ‌ترین مدل‌های موی مردانه نگاه کنید.

کوپف از متدهای نوین آرایشگری مردان

کویف متدهای نوین آرایشگری مردان بوده و یک مدل موی کلاسیک مردانه است که دهه‌ها وجود داشته و هنوز هم یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موی مردانه در سال 2022 است. این مدل مو همه‌کاره است که می‌توان آن را با انواع موها و طول‌های مختلف انتخاب کرد. ضمن آنکه با تمامی چهره ها عالی به نظر می‌رسد.

در تمام اشکال صورت برای حالت دادن، با زدن مقداری موم روی موهای خود و سپس شانه کردن آن ها شروع کنید. سپس می توانید از انگشتان خود برای ایجاد ارتفاع و حجم در جلوی سر خود استفاده نمایید. کار را با استفاده از سشوار به پایان برسانید تا موهای خود را در جای خود قرار دهید.

آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه

کوتاهی پومادور در آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه

کوتاهی پومادور در آموزش مدل های جدید در آرایشگاه مردانه ارائه می شود. پومپادور یکی دیگر از مدل‌های موی کلاسیک می باشد که در سال‌های اخیر بازگشته است. این یک سبک شیک و پیچیده است که برای مجالس رسمی یا حرفه ای مناسب است.

برای حالت دادن به پومپادور، با زدن مقداری موم روی موهای خود و سپس شانه کردن آن ها شروع کنید. در مرحله بعد، با شانه کردن، در جلوی سر خود یک تکه با ارتفاع مناسب را ایجاد کنید. مدل های زیادی وجود دارد که در دوره متدهای نوین آرایشگری مردان سفیر می توانید آموزش ببینید. برای ثبت نام در کلاسها، با کارشناسان سفیر تماس بگیرید.

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *