مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه | گواهینامه آرایشگری

مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه

در اینجا می خواهیم مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه را بیان کنیم. در واقع، آرایشگری به عنوان شغلی شناخته می شود که از روی علاقه انتخاب شده و نیاز به کسب مهارت و پشتکار دارد. در صورتی که آموزشگاه آرایشگری معتبری را انتخاب کنید که تکنیک های به روز شد مطابق با مد و زیبایی را آموزش می دهد، می توانید به آرایشگر حرفه ای تبدیل شده و گواهینامه آرایشگری را دریافت کنید. در این خصوص توصیه می شود تا با کارشناسان و اساتید آموزشگاه سفیر مشورت نمایید.

نحوه اخذ مدرک آرایشگری مردانه

اگر می خواهید با مراحل دریافت و انواع مدارک فنی حرفه ای آرایشگری آشنا شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کنید، لازم است که در ابتدا با درجه بندی آرایشگری مردانه آشنا شوید.

مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه

مدرک آرایشگری سطح 2

برای کسب مدرک آرایشگری مردانه سطح 2 می بایست مراحل اولیه و آموزش های اولیه مربوط به تکنیک های آرایشگری را بیاموزید.

گواهینامه آرایشگری سطح 1

برای گواهینامه آرایشگری مردانه سطح 1 ، آموزشگاه آرایشگری سفیر، به شما مراحل مراقبت و ترمیم پوست و مو را آموزش خواهد داد. در این مدرک آرایشگری، به خوبی خواهید آموخت که چگونه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنید. این یکی از مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه به شمار می آید.

گواهی گریم داماد

از جمله دوره های آموزشی که برای کسب مدرک آرایشگری باید پشت سر بگذارید، آموزش متعادل سازی چهره یا گریم داماد است که در آن متعادل سازی چهره داماد، افراد هنرمند و شخصیت های مطرح انجام می شود. این گواهینامه آرایشگری، می تواند نقش مهمی در حرفه ای بودن فعالیت های آرایشگری شما باشد.

مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه

آموزش پروتز مو

آموزش ترمیم و پروتز مو از دیگر بخش های مدرک آرایشگری به شمار می آید. بسیاری از آقایان یا موهایی نافرم داشته و یا بخش زیادی از موهای سر خود را از دست داده اند. از همین روست که استفاده از پروتز مو برای آنها می تواند نقش مهمی در ظاهر چهره آنان داشته باشد.

در مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه خواهید آموخت که چگونه برای ترمیم موی سر مردانه اقدام کرده و مدرک ترمیم موی سر و پروتز مو را دریافت کنید. این می تواند در فعالیت شما به عنوان یک آرایشگر حرفه ای نقش مهمی را ایفا کند.

هزینه مراحل اخذ مدرک آرایشگری مردانه

آموزشگاه سفیر با سابقه دیرینه در آموزش انواع تکنیک های آرایش و پیرایش مردانه، از جمله آموزشگاه های آرایشگری مردانه معتبر در تهران است. جهت اطلاع از هزینه دوره ها، با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید. 

اشتراک گذاری

آخرین مطالب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *