شیک ترین مدل های ریش | مدل های جذاب ریش

برخی از آقایان ترجیح می دهند بدون ریش باشند و موهای صورت را از ته بتراشند اما در مقابل خیل عظیمی از مردان، مدل های متنوع ریش را می پسندند. داشتن ریش یا اصلاح کردن آن تاثیر زیادی در چهره دارد. اگر مدتی ریش های انبوه و پر پشت داشته باشید پس از اصلاح آن حتما دوستان تان را متعجب خواهید کرد. تغییر فرم و مدل ریش کل چهره را تغییر می دهد. برای اینکه این تغییر کاملا مدیریت شده باشد لازم است تا اطلاعاتی از فرم چهره، جنس ریش و همینطور ترکیب صورت خود داشته باشید. به بیان ساده هر نوع ریش به چهره تان نمی آید پس در انتخاب ریش کمی وسواس نشان دهید.

ته ریش جذاب

بسیاری از آقایان با گذاشتن ته ریش احساس وقار و جذابیت بیشتری دارند. شاید این موضوع ریشه در دوران بلوغ داشته باشد که اولین موهای صورت رشد پیدا کرده اند. رسیدگی به این نوع ریش خیلی ساده تر از دیگر مدل هاست. اگر ریش های پر پشت و ضخیم ندارید ته ریش را امتحان کنید. کم پشت بودن موهای ریش در این مدل اصلا به چشم نمی آید. اگر جای جوش، زخم و بریدگی روی صورت دارید با ته ریش آن را پنهان کنید. برای رشد ریش ها در حد مناسب تقریبا 3-4 روز وقت لازم است.

کوتاه کردن مو با ماشین اصلاح

مدل ریش کامل

مدل ریش کامل

بدون تردید همه آقایان حداقل یکبار هم که شده، ریش کامل را امتحان کرده اند. اگر تجربه این کار را داشته باشید حتما از مشکلات آن هم اطلاع دارید. در واقع فقط ظاهر قضیه ساده است. در عمل نگه رسیدگی به ریش های کامل چندان راحت نیست. از طرفی اگر ریش ها دارای حجم کافی نباشند زیاد جالب دیده نمی شوند. اگر صورت بیضی، دایره یا هر فرم صورت دیگری داشته باشید ریش داشته باشید اما مدل ریش بستگی به فرم چهره تان دارد.

مدل ریش پروفسوری ( ریش بزی )

در اصطلاح عامیانه ریش بزی ولی نام باکلاس آن ریش پروفسوری است. این مدل از پر طرفدارترین ریش ها در بین آقایان است. اصلا قابل باور نیست که حجم اندکی از ریش بتواند اینهمه تغییر ایجاد کند. بسیاری از افراد سرشناس و حتی سلبریتی ها نیز از ریش بزی برای جذابیت کمک می گیرند. این مدل ریش خودش به چندین مدل متنوع دیگر تبدیل می شود. اگر فرم صورت تان بیش از حد دراز و تکیده نیست می توانید ریش بزی را امتحان کنید. این مدل فرم صورت را اندکی کشیده تر نشان می دهد.

مدل ریش بزی

مدل ریش بلند و پر پشت

این یکی را دیگر نمی توانید کاری کنید. بعضی از مردان به طور خداداد دارای نعمیت ریش های پر پشت هستند. اگر از این دست آقایان خوش شانس هستید برای جذابیت بیشتر ریش ها را بلند نگاه دارید. رسیدگی به ریش و پر پشت نگهداشتن آن کار دشواری است ولی قطعا ارزش یکبار امتحان کردن را دارد. اگر فاصله بینی و لب زیادتر باشد، ریش های پر پشت جذابیت بیشتری خواهد داشت. حجم انبوهی از مو بر روی صورت می تواند فرم چهره تان را دگرگون کرده و توجه را به چشم و ابروها جلب کند.

ریش کوتاه یا بلند، خطی یا مدل دار و ….. همگی فرم چهره را تحت تاثیر قرار می دهند. وقتی یک قرار مهم دارید هرگز یک مدل ریش جدید را امتحالن نکنید زیرا قبل از دیگران خودتان سورپرایز می شوید.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

آخرین مطالب

صفحات پر بازدید

آخرین مطالب

اصطلاحات آرایشی

اصطلاحات آرایشی به چه معناست؟

اصطلاحات آرایشی به چه معناست؟ | آموزش اصطلاحات آرایشگری آرایشگری هم مانند دیگر مشاغل دارای یک سری لغات و اصطلاحات اختصاصی است. آرایش اروپای، خلیجی،

Read More »